LoganClub Turnu-Magurele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat chin...plus ca a mai prapadit si 2 stickere
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • daca nu e sanatos...daca il vedea cineva zicea ca repara luneta... sau ca o indreapta )
      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

      Comment


      • e si el mic )

        Comment


        • alte poze

          E mic da..dar cu patentu` ma? am ras cu Felye sa murim si alta nu.Pai ce sa faca omu` daca stickerul nu mai vrea sa se dezlipeasca?...Felye nu mai prapadii stickerele ,mai au si altii nevoie. Sfat: Nu faceti ce vedeti in poza!!!
          Attached Files
          Last edited by dany_uhp; 30 January 2011, 21:10. Reason: uitat ceva...
          CARPE DIEM!

          Comment


          • Lasati omul sa isi faca treaba si nu mai radeti de el!

            P.S.:
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • Foarte tareeeeee , bravoooo
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • Fane cand vi la Izbiceni sa ne prezinti si noua driculul tau! Te asteptam cu drag la un gratar.
                CARPE DIEM!

                Comment


                • Sigur , hai sa vad , fotograf aveti , organizator sa va faceti , haideti la Brasov la intalnirea regionala.
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • Avem si organizator intalniri si unul destul de bun! felye este organizator la LC Turnu Magurele si isi da tot interesul copchilu` asta!
                    CARPE DIEM!

                    Comment


                    • Originally posted by dany_uhp View Post
                      E mic da..dar cu patentu` ma? am ras cu Felye sa murim si alta nu.Pai ce sa faca omu` daca stickerul nu mai vrea sa se dezlipeasca?...Felye nu mai prapadii stickerele ,mai au si altii nevoie. Sfat: Nu faceti ce vedeti in poza!!!
                      Daca nu am fost eu acasa , v-a mancat moliile.
                      Ce face mavu acolo e tipic pt zilele noastre(tipic romanesc), in lipsa de ustensile ne descurcam cu ce avem.romanu e inventiv si priceput(mai ales mavu)asa ca baiatu a facut si el treaba cu ce a avut mai repede la indemana.
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • Originally posted by FANE_CLK View Post
                        Sigur , hai sa vad , fotograf aveti , organizator sa va faceti , haideti la Brasov la intalnirea regionala.
                        cum spune si dany_uhp ...eu sunt organizatorul ...baietii au votat si m-au ales pe mine ...si tinand cont ca eu le aduc stickere , eu am deschis topicul ... nu ca as vrea sa ma laud dar daca cineva ar fi candidat cu siguranta ca l-as fi lasat ... dar acum a inceput sa imi placa
                        deci fane ...te asteptam p la "tzara" ...
                        sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                        Comment


                        • Nimeni nu contesta priceperea lui MAV,eu unul o laud mi-a facut si mie ceva la masina si a facut destul de bine.Tipic romanesc sau tipic turnu-magurelesc.Eh lasa Cristi ca nu ne-a mancat moliile eu mi am schimbat singur si pe cel de pe parbriz si cel de pe luneta si...a iesit bine cred!
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • Dany! Felicitari! De azi esti fotograf oficial!
                            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                            Comment


                            • Momentan sunt doar Fotograf Tr-Mag fara Oficial retro590!;)...oricum multumesc frumos
                              CARPE DIEM!

                              Comment


                              • Pentru noi tot fotograf oficial vei fi
                                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google