LoganClub Teleorman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • momentan de la bicicleta ... ca masina se plimba pe la zimnicea )
    sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

    Comment


    • Ti le dezumflu eu atunci....ca "nenea" Niki n-are timp)
      1.felye
      2.Niki B
      3.@ditzzu
      4.retro
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .20.
      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

      Comment


      • 1.felye
        2.Niki B
        3.@ditzzu
        4.retro
        5.dany_uhp
        6.
        7.
        8.
        9.
        .
        .
        .
        .
        .
        .
        .
        .20.
        Desi nu sunt de acord cu organizarea unei noi intalniri la Alexandria...de ce nu la Turnu Magurele? De aici sunt majoritatea celor din Lc TR.
        CARPE DIEM!

        Comment


        • Desi sunt de acord cu dany....de ce nu la Giugriu , le datoram ceva.
          Fara Semnatura.

          Comment


          • si eu sunt de acord cu dany_uhp ... majoritatea sunt de aici ! si am putea sa facem o plimbare si pana la giurgiu dupa intalnirea asta...
            sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

            Comment


            • Inainte de toate priviti pozele de la judeteana de anul trecut...cui datoram mai mult 1vizita???????..Ar trebuii sa fim mai hotarati in a lua decizii nu sa o dam de gard.Nu vreau sa fie toata lumea de acord cu mine,vreau ca toti sa ne dam cu parerea si sa stabilim 1data ceva cum trebuie.Nu are rost a stabili o intalnire la Alexandria sau Turnu Magurele cu cei din judet..ci ar trebuii sa i adunam pe toti pentru o intalnire la cei de la Pitesti sau Giurgiu.corect fratilor?
              CARPE DIEM!

              Comment


              • corect ...dar ce-ai zice sa ne adunam la alexandria si sa stam 1 h si apoi sa plecam spre giurgiu sau pitesti ?
                sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                Comment


                • Sunt de acord cu Dany aici...chiar le datoram colegilor nostri ceva...
                  Si sunt de acord si cu Alin...ne intalnim la Alexandria...si de acolo plecam spre Pitesti. Sau la Zimnicea...si plecam spre Giurgiu
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • Si eu tot din teleorman sunt mai exact din tiganesti la 10 km de alexandria. Astept sa fiu contactat si sa ne vedem la intalniri
                    Originally posted by viorelu View Post
                    Sa aveti succes cu comunitatea locala.
                    Sunt mai multi din Teleorman...15.Insa dupa locatie Alexandria sunt vreo 70...asa ca se poate.Cine vrea sa se ocupe de LCTeleorman il pot ajuta cu o modalitate de a atrage(si eventual a sta de vorba) cu o parte din userii din Teleorman inscrisi pe forum...o sa fie nevoie doar de putina meticulozitate...deci PM me.
                    Numai bine

                    Comment


                    • Originally posted by vyryausiasis View Post
                      Si eu tot din teleorman sunt mai exact din tiganesti la 10 km de alexandria. Astept sa fiu contactat si sa ne vedem la intalniri
                      lasane si noua un numer de telefon sau un id de mess ...sa putem sa te contactam si trece-te pe lista

                      inca un membru !
                      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                      Comment


                      • Salut baieti, am vazut ca planuiti sa ajungeti la Giurgiu!
                        Noi ne intalnim saptamanal sambata la ora 15:00 asa ca oricand va hotarati anuntati si incercam sa ne strangem si noi in numar cat mai mare!

                        Comment


                        • Mie unul imi este total indiferent unde ne intalnim,dar nu ma urnesc din loc pana nu vad ca exista nu numai dorinta ci si ceva masini gata de plecat undeva!Gabi poti sa ti pui pofta in cui ..o intalnire la Zimnicea..slabe sanse...1 singur membru activ..ai pardon cu Niki..2 dar...neah.Nu as fi incantat nici de ideea 1masina...5membri...deci cat mai multe..asa cum au venit la noi.
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • Da asa e. Nu ma refeream la o intalnire aici. Ma refeream ca aici sa fie punctul de intalnire pt plecarea spre Giurgiu. Adica sa fie o chestiune de 30 de minute-1 ora. Si da...asa e...ar fi frumos sa fim mai multe masini
                            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                            Comment


                            • Domnu Organizator intalniri...nu mai vad deloc miscare ! Gata..iar s-au dat toti la fund?
                              CARPE DIEM!

                              Comment


                              • Cum se circula prin TR??Ma risc sa vin acasa sau raman pe acolo inzapezit??
                                Fara Semnatura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google