LoganClub Teleorman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    1.dany_uhp + felye(Turnu Magurele)
    2.retro590(Zimnicea)
    3.Niki B(Zimnicea)
    4.ioo_florin_el(Rosiori de Vede)
    5.sedativ18(Videle)
    5.scriosteanuc(Rosiori de Vede)
    6.carmelo(Bucuresti-Turnu Magurele)...te uitasem;)
    CARPE DIEM!

    Comment


    • #47
      Incepe sa arate binisor lista
      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

      Comment


      • #48
        am sa mai intreb si eu in stanga si in drepata, sa vedem ce apare
        Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

        Comment


        • #49
          Originally posted by retro 590 View Post
          Bine...o sa vin cu tine atunci. Sa nu uiti sa iei ceva sa imi tractezi bicicleta....aa, si sa nu mergi mai mult de 80km/h
          P.S: haideti cat mai multi

          Daca nu vand troaca pana atunci, da, vii cu mine! O fi buna si berea de la tine

          PS: cand stabiliti intalnirea, nu conteaza in ce zi a saptamanii, sa ma intrebati si pe mine. Nu de alta, dar sa nu fiu la serviciu sau mai stiu eu ce sa am programat pt. ziua respectiva.

          Succesuri maxime!
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • #50
            Te anunt eu
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • #51
              eu zic ca trebuie sa ne strangem cat mai multi sa iasa ceva frumos

              cred ca la Alexandria ar fi cel mai ok, e cam la jumatatea drumului indiferent de unde venim
              si totodata sunt si ceva locuri unde ne putem intalni

              Comment


              • #52
                Este ok locul propus de Dany:
                Propun ca si loc de intalnire acolo unde se dau examenele pe centura jos langa padure...Spatiul este destul de extins si peisajul frumos,avem si un restaurant aproape pt a merge la un suc.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • #53
                  Tocmai deasta ziceam si eu ca Alexandria este un oras bun pentru asa ceva. Pe langa legaturile pentru transport pe care le are cu fiecare oras din judet...exista si multe locuri unde ne putem intalni fara sa deranjam
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • #54
                    Ce atata deranj ma, tu inca traiesti pe vremea lu' Ceasca, atunci cand grupurile mai mari de 2 persoane erau suspecte?

                    E un loc public, nu proprietate privata => ca nu deranjezi pe absolut nimeni daca ai un comportament decent.
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • #55
                      Ziua va fi o Sambata...nu in timpul saptamanii.Orasul ales este Alexandria fiind cam la aceiasi distanta fata de celalalte orase din care venim.Locul propus este unde se dau examenele auto jos la padure.
                      CARPE DIEM!

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Niki B View Post
                        Ce atata deranj ma, tu inca traiesti pe vremea lu' Ceasca, atunci cand grupurile mai mari de 2 persoane erau suspecte?

                        E un loc public, nu proprietate privata => ca nu deranjezi pe absolut nimeni daca ai un comportament decent.
                        Tovarase Niki , se vede ca nu prea vii pe kiss.Ca dupa ora 22:00 daca esti intr-un loc mai mult de 4 persoane(indiferent ca te legitimezi sau nu)se cheama constituire de grup infractionar.Noi patim des diastea.Unii au ajuns si pe la judecatorie.Nu dau nume.
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • #57
                          Da Niki are dreptate Carmelo s-a intamplat si la Turnu Magurele chestii asta la una din intalnirile LoganClub...deci...nu mai suntem pe vremea raposatului dar traim cam aceleasi legi!
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Carmelo View Post
                            Tovarase Niki , se vede ca nu prea vii pe kiss.Ca dupa ora 22:00 daca esti intr-un loc mai mult de 4 persoane(indiferent ca te legitimezi sau nu)se cheama constituire de grup infractionar.Noi patim des diastea.Unii au ajuns si pe la judecatorie.Nu dau nume.
                            Bai Carmelo, la Kiss nu vin ca e departe de mine acum (Dristor). Si asa nu sunt mereu in Bucuresti, mai sta omul si acasa. Am mai trecut pe la Carol si 23.

                            Voi cu cine ati avut probleme, Jandarmeria sau Politia? Au avut motive sa se lege de voi (aici ma refer la muzica tare, motoare ambalate etc.)?
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • #59
                              Deci pana la urma unde ramane?? poligonul de examene auto din Alexandria??

                              Comment


                              • #60
                                Locul este cel mai potrivit zic eu.Il stim cu toti deci...asteptam confirmarea mai multor membri si vom hotara de comun acord o zi,o ora si o locatie.
                                1.dany_uhp + felye(Turnu Magurele)
                                2.retro590(Zimnicea)
                                3.Niki B(Zimnicea)
                                4.ioo_florin_el(Rosiori de Vede)
                                5.sedativ18(Videle)
                                5.scriosteanuc(Rosiori de Vede)
                                6.carmelo(Bucuresti-Turnu Magurele)
                                7.
                                8.
                                9.
                                astept inscrierile
                                CARPE DIEM!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google