LoganClub Teleorman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Eu sper sa se organizeze ceva cat mai repede si sa fim cat mai multi. Mai asteptam membrii din Alexandria si Videle....nu ca din Zimnicea am fi prea multi
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • #77
      ia uitati-va putin la ce intalniri facem noi ...la turnu magurele ...
      ati putea intr-o sambata sa veniti si sa vedeti show ... (voie buna , ras , s.a)

      Aici se vor posta propuneri de intalniri, precum si ce s-a intamplat la aceste intalniri.
      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

      Comment


      • #78
        Nu multi se incumeta sa ajunga pe la noi felye! Alexandria desi este foarte mare si are si ceva membri pe LoganClub..doar unul vad ca a dat semne.
        CARPE DIEM!

        Comment


        • #79
          Poate ca voi reusi sa conving si alti posesori de Logan din Videle...macar sa mearga cu mine ca poate cu masinile nu vor vrea...e benzina asa de ieftina... :-)

          Comment


          • #80
            eu am fost astazi in alexandria si am trecut special pe la parc pe acolo si era accesul interzis

            Comment


            • #81
              Accesul este interzis in padure (parc) dar locul unde a fost stabilita intalnirea nu este acolo....

              Comment


              • #82
                Se contureaza ceva in curand... sau mai asteptam?
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • #83
                  Probabil cat de curand. Cred ca de asteptat nu prea mai avem ce....slabe sanse sa mai apara cineva)
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Florin 1 View Post
                    Accesul este interzis in padure (parc) dar locul unde a fost stabilita intalnirea nu este acolo....
                    Florin nu in padure vrem sa ne intalnim ci acolo de unde se pleaca la examenul auto,de pe acea mare platforma.Putem schimba locul,dar eu inca mai sper sa adunam ceva membri din alte orase si sa stabilim exact data si ora.
                    CARPE DIEM!

                    Comment


                    • #85
                      Sa speram ca ne permite si vremea...daca aveam azi intalnirea ar fi fost cam nasol :-(

                      Comment


                      • #86
                        1.dany_uhp + felye(Turnu Magurele)
                        2.retro590(Zimnicea)
                        3.Niki B(Zimnicea)
                        4.ioo_florin_el(Rosiori de Vede)
                        5.sedativ18(Videle)
                        5.scriosteanuc(Rosiori de Vede)
                        6.carmelo(Bucuresti-Turnu Magurele)
                        7.petrix(Videle)
                        8.bogdanyun(Turnu Magurele)
                        9.Florin 1 ( Alexandria)
                        10.
                        11.
                        Astept inscrieri...suntem putini deocamdata pentru a stabili ceva.Pai 9..suntem noi la Turnu cand avem cea mai mica intalnire
                        CARPE DIEM!

                        Comment


                        • #87
                          Liste peste liste peste liste... se "organizeaza" ceva, 'au ba?

                          Deja se vede cam care ar fi prezenta, o taraganam mult si bine asa...
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • #88
                            dany_uhp....am inteles foarte bn unde va fi intalnirea, eu am spus ca accesul este interzis in padure referitor la ce a spus danxkc.....

                            Comment


                            • #89
                              Deci...cum spune si Niki, prezenta cam asta o sa fie....plus cativa baieti din Turnu inafara de cei de pe lista. Propunerea mea este sa incercam sa cadem de acord in privinta unei zile cand sa ne intalnim. Eu as propune undeva in jurul datei de sambata 16 aprilie
                              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                              Comment


                              • #90
                                parca mai bine era saptamana asta cat mai am si eu rovinieta )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google