loganclub la 4 tuning days

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Era bine daca se tinea si vineri,2 zile e cam putin dupa parerea mea...dar,asta este.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #32
      Pt.doritori vor fi materiale promotionale;tricouri;numere de inmatriculare;suporti;stikere;machete atat dacia logan cat si dacia gordinii
      Tot profitul obtinut din vanzarea materialelor promotionale va fi oferit copiilor aflati in suferinta;orfani cu handicap care nu se pot bucura de placerea de a conduce un automobil...si dak se pot face curse,tuning chefuri in comunitate putem si sa facem un pic de bine...se pare k si anul acesta se vor face puncte de colectare a donatiilor,mai precis cine poate sa faca o mica donatie atat in bani cat si in haine,hrana sau orice ar aduce bucuria in sufletul acestor copii e bine venit
      Si noi ca si alte cluburi putem contribui...VA MULTUMESC

      Comment


      • #33
        PT. VDO anul acesta sa facut o selectie mai drastik cu toate acestea exista pe acel site un formular pe care tu trebuie sa-l completezi si sa-l trimiti la ei pt a putea fi acceptat...pana in prezent sant 20 de premiere si in jur de 165 de masini...asa k bafta

        Comment


        • #34
          Originally posted by piticu_RS View Post
          Pt.doritori vor fi materiale promotionale;tricouri;numere de inmatriculare;suporti;stikere;machete atat dacia logan cat si dacia gordinii
          Tot profitul obtinut din vanzarea materialelor promotionale va fi oferit copiilor aflati in suferinta;orfani cu handicap care nu se pot bucura de placerea de a conduce un automobil...si dak se pot face curse,tuning chefuri in comunitate putem si sa facem un pic de bine...se pare k si anul acesta se vor face puncte de colectare a donatiilor,mai precis cine poate sa faca o mica donatie atat in bani cat si in haine,hrana sau orice ar aduce bucuria in sufletul acestor copii e bine venit
          Si noi ca si alte cluburi putem contribui...VA MULTUMESC
          Biletul de intrare il platim acolo nu?

          Comment


          • #35
            da vor fii caserii identice cu cele de la SIAB pe vremea cand se tinea la hangare

            Comment


            • #36
              1. VDO_racing;
              2. RADU_LYN:
              3. dorutz
              4.ten
              6.GOLAN91
              7....25. mdi_pro + loganclub bucuresti (nu stiu baietii inca)
              8.anubis nou

              Propun intalnirea de duminica (16 martie) sa o facem acolo

              Comment


              • #37
                1. VDO_racing;
                2. RADU_LYN:
                3. dorutz
                4.ten
                6.GOLAN91
                7....25. mdi_pro + loganclub bucuresti (nu stiu baietii inca)
                8.anubis nou
                9.Stuke
                Hai baieti ca se poate mai multi.
                Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                Comment


                • #38
                  cine imi cumpara si mie un tricou si un sticker cu 4 tuning?

                  Comment


                  • #39
                    vorbeste cu APV
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      SUPERCAR tu nu mergi la 4 tuning ? Era vb sa merg cu tine.O sa te mai sun sa vedem cum o sa facem.Numai bine
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by D-FENS View Post
                        Am fost si anul trecut si stiu cum este.
                        Poate vrei sa zici ca ai fost acum 2 ani ...

                        SIAB'ul e din 2 in 2 ani iar 4-tuning days tot din 2 in 2 ani ... ( una un an , cealalta un an ).

                        Am fost si eu acum 2 ani ... SE MERITA . Orice pasionat nu trebuie sa rateze . Mi'a placut mai mult ca la SIAB ...

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by piticu_RS View Post
                          PT. VDO anul acesta sa facut o selectie mai drastik cu toate acestea exista pe acel site un formular pe care tu trebuie sa-l completezi si sa-l trimiti la ei pt a putea fi acceptat...pana in prezent sant 20 de premiere si in jur de 165 de masini...asa k bafta
                          am facut asta deja dar nu mau contactat....
                          sigpic
                          NEVER FORGOTTEN

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by piticu_RS View Post
                            PT. VDO anul acesta sa facut o selectie mai drastik cu toate acestea exista pe acel site un formular pe care tu trebuie sa-l completezi si sa-l trimiti la ei pt a putea fi acceptat...pana in prezent sant 20 de premiere si in jur de 165 de masini...asa k bafta
                            am facut asta deja dar nu mau contactat.... merci oricum
                            sigpic
                            NEVER FORGOTTEN

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Razzvan View Post
                              Poate vrei sa zici ca ai fost acum 2 ani ...

                              SIAB'ul e din 2 in 2 ani iar 4-tuning days tot din 2 in 2 ani ... ( una un an , cealalta un an ).

                              Am fost si eu acum 2 ani ... SE MERITA . Orice pasionat nu trebuie sa rateze . Mi'a placut mai mult ca la SIAB ...
                              hai sa vorbim discutii...
                              4 tuning days e anual... de acum incolo va fi si 4 tuning fevers anual sau cel putin asa se spera...
                              ti-o zice un fost membru 4 tuning...

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Da ai dreptate ...my bad..

                                In 2006 a fost in Bucuresti , in 2007 a fost in Oradea sau Constanta parca... De'aia traiam cu impresia ca nu a fost in 2007 ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google