LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi place putin asa ...ce gata mi`a luat lumea seama ) ...este incaltata merge iarna asta cred )
    A Fost Odata! .sigpic

    Comment


    • La multi ani!!!

      Comment


      • la multi ani!!! cum ati inceput anul?

        Comment


        • la multi ani tuturor!...uite ca se mareste lista membrilor...pai e foarte bn!

          Comment


          • este bine ...dar sa curga membrii si la intruniri nu numai pe lista
            A Fost Odata! .sigpic

            Comment


            • Poate au crezut ca se da ceva daca se trec pe lista.Ca doar intalniri au tot fost numai ca alti membri in afara celor care ne prezentam cam de fiecare data altii nu au mai venit.Dragoste cu forta nu se poate.

              Comment


              • salut salut
                La multi ani tuturor care poarta numele de ion ioana...
                Dupa cum se anunta vremea nu cred ca vine nimeni astazi

                Comment


                • Avem voie sa lipsim astazi.Mai raman destule zile sa ne intalnim.

                  Comment


                  • da asa e ...oricum sunt de servici asa ca nu puteam :| ... poate avem noroc sambata viitoare
                    A Fost Odata! .sigpic

                    Comment


                    • La multi ani all sa aveti parte de multi km fara probleme tehnice sau rutiere si benzina sa va puteti scoate monstri la plimbare numai bine si poate cand vine vremea mai frumoasa o sa mai facem intalniri mai mari eventual plimbari prin apropiere :P LOGANUL FIE CU VOI BY razboiul autoturismelor )

                      Pufosule te astept maine la mine pt xenoanele h11 daca ai timp
                      Last edited by MumuJack; 7 January 2012, 18:35. Reason: Automerged Doublepost
                      :sign_war

                      Comment


                      • Merge cate o plimbare sa mai dejmortim calutii motorului.

                        Comment


                        • pufosu sper ca esti multumit de lucrare
                          :sign_war

                          Comment


                          • mumule faci treaba buna ...cine nu ar fii multumit
                            A Fost Odata! .sigpic

                            Comment


                            • Am rezolvat-o si eu cu masina (sper), mi-am luat o janta noua de uzina si pe cealalta am indreptat-o si am pus-o pe spate, masina merge normal, nu sunt probleme nici cu directia. Sa vad la viteze mai mari cum se comporta (100 km/h).
                              Attached Files

                              Comment


                              • Multumit de lucrare.O sa le pun la munca la noapte.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google