LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hey...scz nu am mai intrat de mult, am fost ocupat cv timp da e o idee buna cu schimbul nr de tel...dar dc atatea PM'uri ?? nu mai bine facem schimb cand ne intalnim...? cine poate sa vina..mi se pare mai usor acum nuj.. :-??

    mi-am tunat dacia b-) am pus un subwoofer pioneer
    Attached Files

    Comment


    • frumos frumos imi place :x sa`l stapanesti sanatos ...
      A Fost Odata! .sigpic

      Comment


      • Sa-l stapanesti sanatos!

        Comment


        • Vrem sa auzim cum suna, la intalnirea golanasilor.

          Comment


          • multumesc ! :* pai o sa vin sambata dak sunt liber vin...am de aerografiat un motor in schimbu la wooferu asta ;))

            Comment


            • sa-l stapanesti sanatos....da casetofonu tot pe acelasi principiu este? daca-l dai mai tare se inchide???

              Comment


              • Originally posted by goe_64 View Post
                sa-l stapanesti sanatos....da casetofonu tot pe acelasi principiu este? daca-l dai mai tare se inchide???
                hai goe numai fii rautacios ) lasa ca merge si asa cum e acum) il schimba si p`ala mai tarziu ...mai intai nijte boxe ii trebuie ) nijte X-pload :>
                A Fost Odata! .sigpic

                Comment


                • Originally posted by goe_64 View Post
                  sa-l stapanesti sanatos....da casetofonu tot pe acelasi principiu este? daca-l dai mai tare se inchide???
                  nop...de cand am montat wooferu numai face asa...probabil unde am dat boxele pe inalte si numai scot bass :-??

                  Comment


                  • la ce ora va intalniti?

                    Comment


                    • ne intalnim la ora 15:00 in fata la valah pe triunghi

                      eu vin haideti care mai vine e frumos afara un drift alea alea ;) :d

                      Comment


                      • vin si eu da mai intarzii putin ca inca sunt in bucuresti si mai am putina treaba... mihai te sun.

                        Comment


                        • ok goe ai nr meu

                          Comment


                          • mihai ai legatura :>.. poate vin si eu azi nu promit nimic mihai ai legatura )

                            Comment


                            • da rob3rtttttttt am prins legatura
                              nu mai vine nimeni azi??
                              e frumos afara :x

                              sa dus sh intalnirea de astazi pacat ca am fost doar 3 ((eu goe_64 rob3rttt)) dar a fost ok
                              am fost sh la miting sh la final ca sa ne retragem in glorie am fost in parcu fara nume sa ne dam putin cu frana de mana
                              goe era mai bn in masina
                              Last edited by !!@mihai@!!; 21 January 2012, 23:04. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • da mihaie nu ai fost aseara cand m`am intalnit cu Goe sa vezi spectacol ) ... nu cand ai fost tu de nu era mai nimeni
                                A Fost Odata! .sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google