LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Supravietuiesc si astept vacanta ) si.. Astept sa se mai incalzeasca apa sa ma duc la plaja

    Comment


    • am fost sambata boss ) e buna ;)) la groapa de cenusa am fost , ca la muca cica nu ai loc :|
      A Fost Odata! .sigpic

      Comment


      • kit xenon h4 300 ron cu montaj inclus
        kit xenon h7 250 ron cu montaj inclus
        :sign_war

        Comment


        • Pentru maine ceva, cumva?Nu avem temperaturi cu minus stiu ca suntem fani dar poate ne riscam si pe plus.

          Comment


          • eu am fost plecat la capitala , azi am venit ca veneam ...
            A Fost Odata! .sigpic

            Comment


            • Care se pricepe sa instaleze casetofoane pe masina? .

              Comment


              • salut!sunt tot din giurgiu!gr-88-lax

                Comment


                • Bine ai venit Florin .

                  Comment


                  • Welcome to our death logan club ) florin lax ...i hope to enjoy this club a lot :P good luck and each problem you have post here )
                    A Fost Odata! .sigpic

                    Comment


                    • Iauzi la asta Bai englezoiule.
                      Aceeasi intrebare .... cine stie sa monteze cd-playere pe logan????

                      Comment


                      • UN ELECTRICIAN)
                        DEPINDE CE MUFA ARE LA IESIRE SAU DACA AI ADAPTOR SAU LE IZOLEZI FIRELE DE GREU NU ESTE ORICINE POATE FACE ACEST LUCRU DAR... ATENTIE LOGANUL ARE UN FIR LA CASETOFON CARE ARE DE A FACE CU KILOMETRAJUL :p VEZI CARE ESTE )

                        kit xenon h4 300 ron cu montaj inclus
                        kit xenon h7 250 ron cu montaj inclus
                        Pachet Statie Emisie Receptie Cobra 19dxiveu + Antena Cobra Hg A 1500 -400 ron

                        toate noi sigilate garantie
                        Last edited by MumuJack; 22 June 2012, 09:34. Reason: Automerged Doublepost
                        :sign_war

                        Comment


                        • taci ma florine ca am scris si eu la panarama dracu )
                          A Fost Odata! .sigpic

                          Comment


                          • de unde atata panarama )) bine ai venit Florin LAX !

                            Bai.. ce dracu sa intampla cu clubu ?? e mort de tot..sau mii se pare mie ?? :| mai ogranizeaza careva intalniri astea ?? ne mai sunam intre noi ceva sa venimm cat mai multi.. sau o lasam balta din cauza caldurii...?? haideti ma..sa ne stragem intr-o seara.. pe la 9-10.. mai pe racorica asa

                            Comment


                            • Daca vreti sunt dispus si eu sa vin in seara asta . Unde ne intalnim??


                              L.E:Oooo nu nu nu nu a baut tata... am uitat.. nu pot sa ajung .

                              Comment


                              • ma Robertttttttt noi oricum ne intalnim mereu in pfn ) acum sa mai vina si altii )
                                A Fost Odata! .sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google