LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai ca se poate sa nu ne pierdem moralul luam si noi permisele si mai venim si noi cu masine si poate se mai strange ceva

    Comment


    • Apropo de ce a zis gelu ceva probleme pe la masini care aveti poate am intalnit problema voastra si va pot ajuta cu o rezolvare low cost sau made in home made asa ca intre loganisti club giurgiu

      Pompa spalator parbriz cu
      motoras 317,95 RON origine

      producator FEBI(germania) Pompa spalator parbriz Logan,Citroen,Fiat 55.00 ron

      preturi pentru florinpiersic

      pentru problema ta da dar mai incearca si la sigurante posibil sa fie arsa siguranta
      Last edited by MumuJack; 15 June 2011, 13:24. Reason: Automerged Doublepost
      :sign_war

      Comment


      • Salutare lume si ma bucur sa vad ca se mai frecventeaza macar forumul ;)

        @MumuJack - atunci in seara aia am zis si io in spirit de gluma ;)) oricum nu e nici un fel de problema ideea daca s-ar pune in aplicare cum ai zis si tu ;)

        @Florinpiersic - parca ii zice Palatul Copiilor , cel putin asa stiam io chiar daca nu m`am uitat sa vad exact cum scrie

        # in rest sanatosi sa fim , si pentru baietii care dau de permis MULTA BAFTA si luatzi de invatzatzi ca nu este chiar asa usor pe cum credetzi ;) ...
        A Fost Odata! .sigpic

        Comment


        • vorbesc cu doc de la dimsport eventual pentru cip tuning sa vina la giurgiu daca ne strangem mai multi la pretul de 150 pt benzinari si undeva la 300 pt diesel care sunt interesati sa posteze pe forum

          nimeni nu doreste remapare logan ??? la pretul asta ???? nu iau eu bani stati linistit avem reducere pentru logan club si bani se dau fiecare lui DOC ( persoana care face remaparea)
          Last edited by MumuJack; 16 June 2011, 16:12. Reason: Automerged Doublepost
          :sign_war

          Comment


          • cum este lipsa de lichiditati eu zic sa se anunte doritorii si cand se strange un nr minim pt care s-ar face deplasarea sa stabileasca cand va avea loc int ca sa aiba toata lumea bani...

            Comment


            • mda as fi interesat dar totul pana la bani (in momentul asta ) deoarece sunt si cu scoala de soferi (azi am facut primele 2 ore) si ramane sa vorbim sa vedem cati sunt cum a spus si ''goe'' sa aiba pentru ce sa vina

              Comment


              • LISTA CU CEI CARE DORESC REMAPARE LOGAN
                PRET 1.4,1.6,1.6,16V - 150 RON
                PRET 1.5DCI - 350 RON
                data o stabilim noi

                1. MumuJack
                2. MumuJack(un prieten)
                3.
                4.
                5.
                6.
                7.
                8.

                Chiptuning Dacia Logan

                Aparitia peste noapte a unor asa zisi chiptuneri cu softuri piratate, am decis ca este cazul sa venim cu o oferta reala de tuning pentru membrii loganclub.ro. Cu aceasta oferta incercam sa combatem pirateria si tuningul de proasta calitate, sa oferim membrilor siguranta modificarile aduse masinii nu afecteaza fiabilitatea motorului.

                Mai multe informatii direct pe site-ul Dimsport: http://www.dimsport.ro

                O veste buna pentru toti posesorii de Dacia. Noua lista de preturi cu reducere pentru membrii acestui forum cuprinde:

                Motorizari benzina:

                Logan 1.4i 8v 75CP - 150 RON
                Logan 1.6i 8v 90CP - 150 RON
                Logan 1.6i 16v 105CP - 150 RON

                Motorizari diesel:

                Logan 1.5 dCi 65CP - 350 RON
                Logan 1.5 dCi 70CP - 350 RON
                Logan 1.5 dCi 85CP - 350 RON

                Dacia Solenza 1.4i 75CP - 150 RON
                Dacia SuperNova 1.4i 75CP - 150 RON

                Pentru programari va rog sa ma contactati telefonic la numarul afisat mai jos. Durata de lucru - 20-30 minute si se face prin mufa de diagnoza a masinii.

                NOTA: Noua lista de preturi pentru Dacia Logan 1.4i, 1.6i si 1.5dCi este valabila si la dealerii nostri din tara.

                Cu respect,
                Doc

                Date contact: 0751.194.100 | YM: obdtuning
                Last edited by MumuJack; 17 June 2011, 11:01. Reason: Automerged Doublepost
                :sign_war

                Comment


                • Sa inteleg ca intalnirea nu mai are loc astazi?

                  Eu totusi ma prezint.Va astept la o sticla de suc astazi la 19.00.Fiecare sa vina cu paharul din dotare.
                  Last edited by pufosu; 19 June 2011, 18:10. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • salut
                    Eu nam putut veni deoarece am fost la tara
                    Am sa incerc sa vin dar acum am inceput si scoala si trebuie sa invat.....
                    Haideti pentru duminica sa fim la intalnire cat mai multi

                    Comment


                    • Am facut si poze.
                      Attached Files

                      Comment


                      • eu as propune sa mutam intalnirea daca se poate ca sa pot ajunge si eu caci la ora aia deja sunt la bucuresti sau in drum spre bucuresti...poate sambata...sau cum vreti...ca vreau si eu sa particip...

                        Comment


                        • performanta numa unu sa prezentat la intilnire

                          Comment


                          • Intalnirea trecuta nu am facut poza dar este la fel ca aceasta.De plimbat prin oras am vazut ca se poate.La urmatoarea intalnire daca o sa fiu ca acum doar eu cu mine iau si o lopata sa ingrop ce a mai ramas din club.

                            Comment


                            • sa nu uiti sa faci poze...

                              Comment


                              • deci sa inteleg ca nu va intereseaza de resoftare
                                atunci am sa ma duc eu la buc singurel si cu intalnirea acum a venit vara alea alea fetite parcuri plaja nu mai vine lumea sa stea in parcare la kaufland
                                cautati un alt loc de intalnire si schimbati ora daca tot nu va convine ora asa tarzie si veniti pe forum cu probleme cu inbunatatiri
                                eu unul ultima achizitie sunt butoane pe impuls la geamuri
                                acum vreau sa le fac sa se inchida si din alarma cand incui masina
                                :sign_war

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google