LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Salutare!
    Cine este pentru stiker-ul cu Logan Club Giurgiu cu masinuta.
    Mie unul ala mi se pare cel mai ok pentru inceput.
    Vreau sa fac comanda pentru el, asa ca cine mai este doritor?

    In legatura cu intalnirea de duminica vad ca nu se agita nimini altcineva in afara de cei care mai ne-am intalnit. Eu va porpun sa spuneti aici care vor stikere, eu urmeaza sa fac comanda si cand le vom primi facem si o intalnire ca sa le lipim pe masini. Ce ziceti de treaba asta?

    Mai m-am gandit sa comand si cateva stikere in plus poate vor mai fi doritori pe parcurs.
    sigpic

    Comment


    • #77
      Despre acest stiker vorbeam.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #78
        Florentin hai duminica la intalnire si discutam si despre stickere si facem luni comanda.

        eu vreau stickerul cum a zis si florentin o sa atragem priviri cu el
        Last edited by vev3ritz01; 11 February 2011, 20:23.

        Comment


        • #79
          !!! ANUNT IMPORTANT !!!

          AZI , 13.02.2011 IN PARCARE LA KAUFLAND, LA ORA 17:00 ARE LOC O NOUA INTALNIRE LOGAN CLUB GR !

          Dupa, putem merge cum a zis si colegul MumuJack la canal sau in padure dupa fragi si dupa mure.

          LISTA:

          1. vev3ritz01
          2. MumuJack (80%)
          3. !!mih@y!!
          4.

          Comment


          • #80
            Dap si ca de obicei doar 3 la intalnire nu stiu ce sa zic dar vad ca nimeni nu mai zice nimic de intalniri nu va fie rusine nu mananca nimeni pe nimeni ne intalnim sa ne imprietenim sa ajutam sa fim ajutati si sa spunem cum putem inbunatati tractorasele noastre dar vad ca in giurgiu acest lucru nu este posibil nu se compara cu intalnirile din bucuresti si nici nu o sa ne comparam cu cei din alte localitati noi aici la giurgiu suntem numai SMECHERI si din acest motiv nu va avea viata lunga acest club giurgiuveni sunt numai pe tepuit si scos bani cum nu e treaba de scos bani si tepuit cum nu se baga asa ca de ajutor moca pe o sticla de suc si o vb buna nici nu se pune problema cine a fost la intalnirea de asta seara stie despre ce vorbesc cine nu a fost asta e la urmatoarea intalnire sa veniti in legatura cu stiikkkkkkarul sa fie oricare nu este important un stikarullll ci doar importanta lui cine al poarta si cu ce semnificatie si aia de a fii prieteni si a ajuta pe cine poti cum poti si cu un sfat macar dar..... cum am zis suntem in giurgiu si cu asta am spus tot florentin indiferent de model imi pui si mie pe comanda 2 sau 3 sa am si eu sa dau si la catva prieteni eventual colegi gen patriotu :P hai vam lasat o seara buna all si CURAJ MATA CA NU TE TAI LA INTALNIRI SALUTARE CINE ARE NEVOIE DE MINE ARE TEL MEU
            :sign_war

            Comment


            • #81
              Astazi voi face comanda pt. stiker (cel cu masinuta), o sa comand 10 bucati pentru inceput. Cum ajung la destinatie va anunt si ne intalnim sa le lipim.

              Am trimis comanda acum. Astept confirmarea.
              Am ales acest stiker:


              Va tin la curent!
              Last edited by florentin84; 14 February 2011, 01:27. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • #82
                ok florentin si ca pret?? cum a spus si george si tata in giurgiu e doar gura de noi (cine a fost aseara la intalnire stie despre ce vorbesc) pe viitor sa "speram" mai multa lume la intalniri

                Comment


                • #83
                  In primul rand: mersi pt plimbare mumujack , in al2lea rand haideti sa mai avem rabdare cu "populatia giurgiuveana" si sa speram ca la vara o sa fie veselieeeee si tractoare multe multe sa fie parcarea plina


                  o sa vorbesc cu un moderator sa ne puna si noua topicul sticky cum au ceilalti !



                  Comment


                  • #84
                    ÃŽmi cer scuze că n-am mai frecventat forumul și dacă am mai pierdut vreo întâlnire, dar sunt în sesiune, pe care o termin pe 26
                    Stickerul e OK, felicitări designerului.

                    Comment


                    • #85
                      multa bafta !

                      avem pregatit un sticker pt tine la urmatoarea intalnire :d

                      ANUNT IMPORTANT !

                      DUMINICA, VA AVEA LOC INTALNIREA SAPTAMANALA LC GR LA 17:00 IN PARCARE LA KAUFLAND

                      LISTA CU CEI PREZENTI:
                      1. vev3ritz01
                      2.
                      Last edited by vev3ritz01; 17 February 2011, 20:49. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #86
                        vev3ritz01 multa bafta!!!!

                        ANUNT IMPORTANT !

                        DUMINICA, VA AVEA LOC INTALNIREA SAPTAMANALA LC GR LA 17:00 IN PARCARE LA KAUFLAND

                        LISTA CU CEI PREZENTI:
                        1. vev3ritz01
                        2.!!@mihai@!!
                        3.
                        4.
                        5.
                        Last edited by !!@mihai@!!; 17 February 2011, 21:03. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #87
                          vreau si eu sa ma inscriu in club.. se mai poate

                          Comment


                          • #88
                            sigur ca se poate

                            bine ai venit !

                            Comment


                            • #89
                              bine v-am gasit

                              Comment


                              • #90
                                salutare all people ...
                                A Fost Odata! .sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google