LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    bine ai venit loganistu nostru

    Comment


    • #92
      bn v`am gasit ...ms pt invitatie ...chiar e interesant :P
      A Fost Odata! .sigpic

      Comment


      • #93
        dragi giurgiuveni el este un nou membru in logan club giurgiu....

        Comment


        • #94
          sall , si io sunt din Giurgiu ...sunt pt prima data p site cum fac sa ma inscriu in Club
          A Fost Odata! .sigpic

          Comment


          • #95
            deja esti inscris.. stai linistit ca nu trebuie sa depui CV ca la servici)... trebuie doar sa porti insigna logan club giurgiu pe masina cand vor veni... sa vii la intanliri... si sa stai cu noi pe forum

            Comment


            • #96
              aaaa ok man ... nu o sa pot venii mereu k lucrez in ture si cad d serv kteodata :P ...o sa fac tot c pot :P
              A Fost Odata! .sigpic

              Comment


              • #97
                sall sunteti bine veniti in lg club gr duminica va avea loc inatlnirea saptamanala la kaufland la ora 17 ma sunati si imi spuneti ce si cum daca e la nr 0762771740 va astept

                Comment


                • #98
                  sall all
                  A Fost Odata! .sigpic

                  Comment


                  • #99
                    bine ai venit alexynho !

                    Comment


                    • Originally posted by vev3ritz01 View Post
                      bine ai venit alexynho !
                      Originally posted by !!@mihai@!! View Post
                      vev3ritz01 multa bafta!!!!

                      ANUNT IMPORTANT !

                      DUMINICA, VA AVEA LOC INTALNIREA SAPTAMANALA LC GR LA 17:00 IN PARCARE LA KAUFLAND

                      LISTA CU CEI PREZENTI:
                      1. vev3ritz01
                      2.!!@mihai@!!
                      3.
                      4.
                      5.
                      Salutare all e bine ca se inscriu in continuare in club ,duminica nu pot ajunge sory dar ne vom vedea cu alte ocazi mai la vara si pt montat ledurile stie cine mia cerut ajutorul :P si casetofon si xenon sa vina putin timpul bun si mai am de montat o alarma pe un logan tot cand va veni vremea buna am sa o montez reveniti cu tel la mine cei care m-ati sunat ok imi cer scuze dar...
                      chiar nu imi sta gandul la electronica si tunig zilele acestea
                      :sign_war

                      Comment


                      • bn v`am gasit ... si tot asa cu mai multi membrii in club :> ! este o initiativa buna treaba cu acest club si sper sa ajute cu ceva ...

                        Bn v`am gasit oameni buni , si la mai multi membrii in logan club :x ! Este tare initiativa asta si sper sa ajunga undeva mai bn :> ...

                        ahhh , scz pt k am postat dublu fara sa vreau , problema cu netu nu mi s`a incarcat prima postare si knd am scris`o p a 2a , sau pus aman2 X( X( ... dak pun link`uri video aici are ceva , adik primesc worm io stiu kestii dastea :-s ?
                        Last edited by alexynho; 19 February 2011, 14:36. Reason: Automerged Doublepost
                        A Fost Odata! .sigpic

                        Comment


                        • in primul rand nu mai scrie mirc ( ca pe mess ) ca primesti ceva nu mai stiu exact ce


                          din cate stiu poti sa pui link-uri video

                          Comment


                          • am sa vorbesc eu cu el si am sa-i spun ca nu are voie sa foloseasca limbajul mirc

                            Comment


                            • imi cer scuze pentru scris :-s , n-am stiut deci s poate pune link-uri fara sa primesc ceva , oricum vroiam sa pun tot cu LOGAN
                              A Fost Odata! .sigpic

                              Comment


                              • da se poate pune...dar mi se pare ca exista topic special pentru asa ceva...
                                Last edited by maestrupiersic; 19 February 2011, 20:54.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google