LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde unde ?

    Comment


    • alta locatie nu avem unde ...lasam asta care este acum in centru pana gasim alta mai buna
      A Fost Odata! .sigpic

      Comment


      • Unde sa ne mai mutam? Noi abia venim 3-4 si mai schimbam si locatiile!

        Comment


        • Mutati-va... era singurul loc in care puteam sa vin si eu.

          Comment


          • Mi-am pus cauciucurile de iarna!

            Comment


            • Sa vezi acum consum ... pune niste pozele cu cauciucele sa le vedem si noi

              Comment


              • Si eu am cauciucuri de iarna de la inceputul lunii, am pe 195 si consum in oras 7.1

                Comment


                • Originally posted by Madalinul View Post
                  Mi-am pus cauciucurile de iarna!
                  sa le stapanesti cu atentie :>

                  si io pe a mea am de la inceputu lunii
                  A Fost Odata! .sigpic

                  Comment


                  • Ca ale lui alexynho sunt caucioacele mele dar imi pare rau ca am dat jantele jos! )

                    Comment


                    • na am zis si yo ... sauu ne-am puta muta in parcarea de la vodafone vizavi de teatru acolo...asta daca e goala ca sa vada lumea numai loganuri :> si o dacie ))

                      Comment


                      • Asa da.. o idee buna numai ca aia e cu plata si daca stam 2-3 ore nu se merita sa-i dai bani lu' aia/ala. Mai bine iei suc si seminte.

                        PS: M-am gandit ca ar fi frumos si crestin sa ne punem si noi stickere cu Logan Club , adica cele din poza. Se baga cineva? Spuneti daca vreti si pe urma dam si pretul ca parca sa zic ca la mai multe cumparate se face reducere. Oricum e pana in 5lei parca.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Ma bag si eu dar vreau doar scrisul fara parasolar ca am deja!

                          Comment


                          • nu e aia cu plata ...ca daca era venea si pe platou unde venim acum ...in weekend nu lucreaza din cate stiu ...oricum ce mie in parcare la vodafone ce mie pe platou :P ...numai ca atunci cand venim pe platou sa ne parcam si noi intr`un fel ...nu unu in curmezis , altu nuj cum ....sa fim si noi mai aranjati
                            A Fost Odata! .sigpic

                            Comment


                            • Nu prea e loc sa ne aranjam pe platou ca la cati venim noi....! )

                              Comment


                              • da asa nu avem loc...scuze scuze nu mi`am dat seama cand am scris ...gasim noi cumva sa ne asezam mai bine
                                A Fost Odata! .sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google