LoganClub Giurgiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am mai vazut ... atata timp cat scrie Logan Club.. Acum tu decizi. Masina ta, problema ta... eu nu bag pe gat nimanui . Ma anuntati cei care vrei si cand sunt de ajuns am si facut comanda. Daca raman doar 2 3 ....

    Comment


    • cu stikere nu ma bag momentan ...ca astept sa vad daca vine MOS CRACIUN anu asta )
      A Fost Odata! .sigpic

      Comment


      • Si ce ma tu vrei sa iesi din club?? Acum daca vrei sa-ti iei tu Benveu cu nr P 3422 PR din 94 inseamna ca nu mai stai de vb cu noi?))(joke)

        Stiu ca nu se supara Alexynho pe mine si mai stiu ca o sa fie in clubul nostru mereu . Nu e asa alex?

        Comment


        • Originally posted by maestrupiersic View Post
          Si ce ma tu vrei sa iesi din club?? Acum daca vrei sa-ti iei tu Benveu cu nr P 3422 PR din 94 inseamna ca nu mai stai de vb cu noi?))(joke)

          Stiu ca nu se supara Alexynho pe mine si mai stiu ca o sa fie in clubul nostru mereu . Nu e asa alex?
          Nu ies ma din club ...nu scapati de mine asa usor ...mai ales mihai cred datea chef pe seama asta ) ...nu iau nici un bnvieu cu nici un nr .....

          daca am noroc si merge treaba ...poate chiar aia ce ti`am dat o sa iau :x
          A Fost Odata! .sigpic

          Comment


          • Uitati aici parcare )) spre final am auzit yo putin POC... acum ca o fii fost pragu..ca o fii fost bascula...asta ee )
            Attached Files

            Comment


            • alexynho parcarea se plateste si sambata.Au platit prietenii lui rob3rttt o tigare.Atat a vrut doamna de la parcare.Daca umplem parcarea le asezam cum vrem noi sau ca rob3rttt.Ne arata el ca are experienta dupa cum se vede din poze.

              Comment


              • Originally posted by rob3rttt View Post
                Uitati aici parcare )) spre final am auzit yo putin POC... acum ca o fii fost pragu..ca o fii fost bascula...asta ee )
                Cred ca ai ambalat-o putin cand ai scoso de acolo

                Comment


                • ho ho ho
                  Ia uite activitate............
                  bine ai venit cristi
                  sh dj nu dateam chef ma fara tine
                  Miam luat sh eu cauciuce de iarna

                  Comment


                  • robert daca erai in bucuresti te intelegeam...dar in giurgiu unde lumea parcheaza si pe a 2-a banda nu merita osteneala...

                    Comment


                    • Originally posted by !!@mihai@!! View Post
                      bine ai venit cristi
                      Bine v-am gasit !!

                      Comment


                      • Cine mai vrea stikere? 10 lei setul care contine:LOGAN marime 30x5
                        CLUB marime 15x5
                        1.maestrupiersic
                        2.Madalinul

                        Comment


                        • ma gionn ai chinuit saraca masina degeaba ...ce naiba aveam pretentii :P off

                          @ce naiba mihaie parca te`as cunoaste de ieri mie imi zici ...imi aduc si acum aminte ce mi`ai zis pe mess cand a fost faza cu votingul pentru staff ) dar numai zic ca se nu stie lumea )
                          A Fost Odata! .sigpic

                          Comment


                          • bine cum spui u laso asa,sa vb de alceva
                            tocmai miam montat cauciucurile de iarna acum poate sa ninga

                            Comment


                            • ai mai zis odata de cauciucuri nu trebuie sa repeti ca stim sa citim ...se mai lauda omu dar nici asa
                              A Fost Odata! .sigpic

                              Comment


                              • da cata iubire e aici pe forum...:P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google