Pe cand o noua intalnire?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    eu la iveco de de dupa metro 1 ma duc,o sa fie si o etapa din campionatul judetean acolo in 14.07.2007
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

    Comment


    • #77
      Fiecare propunere de intalnire se discuta la sectiunea specifica zonei respective ! Pana acum s-au propus chiar si realizat intalniri in Bucuresti respectiv Timisoara
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #78
        As veni si eu la tm dar stau fff prost cu banii in perioada asta

        Comment


        • #79
          Singura cheltuiala pe care trebuie sa o suporti este benzina (depinde de unde vii). Sper ca duminica asta sa fim mai multi decat data trecuta si oricine vrea sa vina este binevenit
          sigpic

          Comment


          • #80
            Arad ...si oricum nu ar fi prea indicat sa vin, mai ales ca vineri e UTA - Poli ...mai imi spargeti masina p`acolo

            Comment


            • #81
              Mai sunt multe masini de AR aici de cand cu firmele astea de leasing asa ca stai linistit. Cel putin la Iveco nu o sa ti-o sparga nimeni
              sigpic

              Comment


              • #82
                eventual noi daca ne suparam pe el sau el daca se da prea tare
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • #83
                  Si eu sunt din Constanta.M-am inscris de curand.

                  Scuze, am intervenit aiurea.In posturile de mai jos era vorba ca cine mai e din Constanta.Sa speram ca sunt mai multi din Constanta.Pe unu il stiu este APV-ul. Numai bine baieti.
                  Last edited by Cristi_Xp; 4 June 2007, 12:47.
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Christnacht
                    Si eu sunt din Constanta.M-am inscris de curand.
                    Din constanta nu sunt prea multi aici pe forum din pacate

                    Comment


                    • #85
                      Da asa este Sa vad ce pot face.O sa ma stradui sa fim mai multi din Constanta.Numai bine
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #86
                        Cred ca suntem vreo 4 aici pe forum din ct,eu tu,APV,si flavy

                        Comment


                        • #87
                          E un inceput.Mic cu mic se face mare . Stickere ceva se pun pe masina?
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • #88
                            Acum se "prelucreaza" stickerele.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #89
                              salutare la toata lumea! se pare ca sunt cel mai mic pe aici, asa ca daca spun ceva aiurea imi cer scuze de pe acum.
                              Revenind, cum a ramas cu stickerele si cu suportii de numere ca sunt interesat...sunt membru si pe ********* si acolo la un moment dat am reusit sa cumpar asa ceva, chestii montate pe o SupeRNova. Daca apare ceva, anuntati-ma si pe mine va rog!
                              Fat and Curious

                              Comment


                              • #90
                                pentru stickere vezi aici ,suporti de numere inca nu facem ...
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google