Dacia Logan Forum Club Odorheiu Secuiesc, Jud. Harghita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    D2

    Dezvaluire

    Inainte de Prietenul meu Logan am avut un alt Prieten adevarat, un Oltcit, adus direct de la Craiova. Prietenia cu Oltcitul a durat 23 ani. Dupa predarea masinii la Remat am avut lacrimi in ochi.

    Comment


    • #17
      syo sonny "asa cred ca iti zic prieteni"..eu imi desfasor activitatea in zona Ciuc-Gheorgheni-Odorhei..in fiecare miercuri sunt in odorhei in jurul orei 12-13..intru la kaufland sa pap un carnate dinala bun cum e numai in zona..Csabai..da-mi numarul tau si miercuri ne vedem!!!
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • #18
        Originally posted by nairod View Post
        syo sonny ... da-mi numarul tau si miercuri ne vedem!!! ...
        0266219143 (nu am telefon mobil).

        Nu trebuie sa ma suni neaparat, dar daca vrei poti sa ma suni oricand.
        Miercuri am sa incerc sa fiu la Kaufland in perioada respectiva.

        Originally posted by Szente Sandor View Post
        ... nu am telefon mobil ...
        Dezvaluire

        Intr-o perioada am folosit si eu telefonul mobil, dar din anumite considerente am renuntat la el. In familia mea sunt mai multe telefoane mobile, deci daca simt nevoia, oricand pot trimite un sms sau pot suna pe cineva si prin mobil. In 2010 de doua ori am primit prin posta cartele Vodafone gratuite, fara nicio solicitare din partea mea, deci la un moment dat aveam chiar doua numere de telefon mobil (cu timpul aceste cartele le-am aruncat, astfel au disparut si aceste numere de telefon).

        Observatie: Mesajul anterior nu are forma redactata de mine. Sistemul de autoredactare a forumului a modificat un pic forma mesajului.
        Last edited by Szente Sandor; 22 October 2011, 15:56. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          Intalnirea nu a avut loc.

          In atentia: nairod

          Astazi, 26.10.2011, in jurul orei 12:25 am fost la Kaufland, dar nu ne-am intalnit. Chiar m-am adresat unui tip care in mod vizibil astepta pe cineva (dar nu pe mine) in fata magazinului.

          Comment


          • #20
            Masina este pregatita si pentru intalnirile de iarna:


            Montare (26.10.2011, intr-un atelier specializat): patru anvelope de iarna de tip Motrio.

            Comment


            • #21
              * Astazi: verificare presiune la anvelope. Totul este ok.

              * O privire in trecutul apropiat: pe 25.10.2011 am fost cu vecinii la o inmormantare in judetul vecin. Masina s-a comportat excelent (dar si eu m-am straduit sa o conduc cat mai bine).

              * Sper ca este usor de inteles ca la acest topic din cand in cand mai povestesc si despre intalnirile mele cu Loganul meu.

              Comment


              • #22
                O intalnire recenta cu Prietenul Logan: ieri, 04 noiembrie 2011.

                Comment


                • #23
                  Astazi iar am avut o intalnire cu PML (Prietenul meu Logan).

                  Intalnirea de astazi cu PML (HR-07-VWD) a fost ok.
                  Last edited by Szente Sandor; 10 November 2011, 12:42. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #24
                    Amintiri

                    In vizita la mama (cules de struguri).

                    Anul trecut am avut un par mai scurt, acum am un par mai lung (de fapt nu conteaza lungimea parului).
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      sandore sa scrii pareri despre anvelopele de iarna cum se comporta. si AICI SI IN ARIA ANVELOPE DE IARNA PE FORUM

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Szente Sandor View Post
                        Amintiri

                        In vizita la mama (cules de struguri). ...
                        O poza in pdf.
                        Attached Files

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by b 98 tul View Post
                          sandore sa scrii pareri despre anvelopele de iarna cum se comporta. ...
                          O parere scrisa o sa am mai tarziu, in 2012.

                          In afara de analizele de comportament ale acestor anvelope, ar mai fi multe de povestit, de la necesitatea utilizarii acestor anvelope pana la niste interese industriale (aceste subiecte au fost dezbatute deja de foarte multa lume, cu sau fara vaicareala).

                          Comment


                          • #28
                            E mare liniste aici.

                            Comment


                            • #29
                              Eu din cand in cand ma mai intalnesc cu prietenul Logan (sau prietena Logan, parca suna mai bine), chiar daca aceste intalniri nu sunt prezentate detaliat aici.

                              Comment


                              • #30
                                Doua pahare de vin dupa pranz. --> Astazi nu o sa conduc prietena Logan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google