Intalniri LOGAN CLUB BANIE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri LOGAN CLUB BANIE

    Astazi s-a deschis oficial Logan Club Banie.Tin sa multumesc LC Kronstadt si a catorva baieti de la Craiova care vor un nou inceput.aici se va discuta numai si numai de intalniri.Prima intalnire va fi saptamana viitoare,stabilita cu acordul tuturor.multumesc,pt tot.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

  • #2
    sa vina prima intalnire,dar sa stabilim locul de intalnire........abia astept sa ne strangem
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • #3
      va veni Alex,dar cu acordul tuturor.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • #4
        Ne auzim, nu cred ca voi avea un PC prin preajma, daca stabiliti ceva, rog un msg pe mobil.

        Comment


        • #5
          Succes pe viitor, sper ca noul club sa mearga pe 8 roti , nu 4.
          Dar sunt sigur ca daca se implica Leo , restul vine de la sine

          Comment


          • #6
            Sunt nerabdator sa ne intalnim in noul nostru club si in noua noastra locatie...Sa fie intru-un ceas bun!

            Comment


            • #7
              Mai multe informatii se poate? Ca nu mai stiu ce si cum... Sambata (adica maine) mai este LCC ? Nu mai este ? daca vin maine e cineva la fosta locatie???
              dati si voi un add la dj_geordan
              Logan Laureat 1.2 16V 75 cai - Blue EXTREM cu Personalitate
              sigpic

              Comment


              • #8
                am revenit si eu de pe meleaguri natale.organizam zilele viitoare o intalnire fulger?ce ziceti.mersi mult Cata.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • #9
                  Bravo baieti!
                  In sfarsit cineva preia initiativa si in Banie.
                  Va doresc mult succes si va uniti cat mai multi!
                  Abia astept un topic... Regionala Logan Club CRAIOVA!!!
                  :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                  Comment


                  • #10
                    multumim cobra.cat despre intalniri trebuie sa avem o baza cat de mica.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • #11
                      de miercuri si eu prezent in craiova!!!abia astp prima intalnire LCBanie.....cred ca o sa fie super
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • #12
                        Miercuri orele 18 28 03 2012. intalnire pt discutii Logan Club Banie.parcare Billa.
                        1.leo_negrescu.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • #13
                          Zi de foc pt. mine miercurea, din pricina job-ului. Sigur apar si eu daca imi permite serviciul si termin de rezolvat problemele pana atunci. Pentru mine ar fi bine o alta zi din saptamana, din pricina celor anterior mentionate, insa ma supun vointei majoritaii. LEX-ul

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by leo_negrescu View Post
                            Miercuri orele 18 28 03 2012. intalnire pt discutii Logan Club Banie.parcare Billa.
                            1.leo_negrescu.

                            Salut !!


                            Mi se pare FOARTE NORMAL sa se posteze si pe vechiul topic acest anunt, sunt multe persoane care inca nu stiu de acest topic.

                            Sa vina toti la intalnirea de miercuri si sa se poarte discutii, sa se stie noile reguli , sa se stie care sunt asteptarile de la " grup " , etc .

                            Nu inteleg de ce din cauza unei neintelegeri intre 2-3 persoane sa aibe de suferit toti ?!

                            SCUZE CA NU AM POSTAT PE " DISCUTII GENERALE " dar vroiam sa dau "quote"

                            Comment


                            • #15
                              Miercuri orele 18-28.03.2012. intalnire pt discutii Logan Club Banie.parcare Billa.
                              1.leo_negrescu.
                              2.Mrs
                              3.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google