LOGAN CLUB Hunedoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Narcisuc20 View Post
    Era frumos daca beneficiam si noi de sectiunea proprie unde sa ne putem face urari si toate alea deja aici e un ghiveci cu discutii, intalniri, urari poate se sesizeaza cineva de sus si ne ajuta si pe noi in acest sens!
    Normal asa ar fi!! Daca exista cluburi cu 3 - 4 membrii sau care nu-si mai gasesc originile...sau unele care nici macar nu mai reusesc sa tina intilniri, ar fi de bun simt sa se creeze sectiuni separate (chiar si de proba) pentru cei care vor sa aibe oarece activitate!!!

    Comment


    • Multumesc mult pentru sustinere Daniel! Sper sa rezolvam si aceasta problema cat mai curand!

      Comment


      • Aveti putina rabdare, toate se rezolva cu timpu, stiu ca ne este greu pe o singura sectiune.Trebuie sa ne adaptam....nu moare nimeni daca mai stam 2 luni.
        sigpic

        Comment


        • Ce suntem in perioada de proba??

          Comment


          • Si aici este un test de rezistenta.....
            sigpic

            Comment


            • Am inteles.....

              Comment


              • O parodie

                Mici Bere si Manele(parodie). 145.320 de aprecieri · 1.470 discută despre asta. Nu mi-e ruÅŸine că sunt român, însă mi-e ruÅŸine că ALÅ¢II sunt români!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Narcisuc20 View Post
                  Ce suntem in perioada de proba??
                  Suntem in perioada de gratie tinere

                  Frumoasa intalnire...imi pare rau ca am lipsit...dar sa stiti ca am scutire de la domnisoara doctor (vezi foto)
                  Attached Files
                  sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                  Comment


                  • Suntem.................

                    Daca nu te prezinti cu ea la urmatoarea intalnire, nici sa nu te prezinti, te exclud din echipa

                    Comment


                    • Presimt ca la urmatoarea intalnire o sa fie ea in perioada de gratie si nu o sa aiba chef...daca intelegi ce vreaus a spun
                      sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                      Comment


                      • Du-te acasa esti suspendat din atributii pana la noi ordine )!

                        Comment


                        • chiar nu vreau raul la nimeni, .....ghinion
                          Last edited by costelHD; 17 February 2013, 20:56.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bai lasati prostiile. Costele inca 2 luni ? Pai ce fel de sef esti tu, pentru ce ti-am dat bani azi ? Fa acolo plocoane, ia pozitia ghiocelului, (mai ziceam mai multe dar is si minori pe aici) sa fim si noi in randul lumii.

                            Comment


                            • Cica asa-i in politica pe la noi, poti sa zici ca minori stiu mai multe ca noi ...
                              Last edited by costelHD; 17 February 2013, 21:14.
                              sigpic

                              Comment


                              • Cica nu se poate avem 3 luni de proba, dupa ne fac contract pe perioada nedeterminata

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google