LOGAN CLUB Hunedoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani CostelHD si Kklaus! si din partea noastra de la Kronstadt..sa aveti parte de zile faine,alaturi de prieteni,familie si cei dragi voua...imi place din ce in ce mai mult ce vad la voi ..e un drum bun si sa va vad din ce in ce mai bine...dupa cum zicea cineva mai sus ..ca se bucura ca in sfarsit at-i facut o intalnire intre prieteni ..si nu intre colegi...foarte fain....Va tuc si va astept la Regionala ....
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Neata Multumesc inca odata pentru urarile facute. Ce ziceti facem o iesire la Manastirea de la Prislop sau la Biserica de la Ghelari...punem si noi o lumanare - sfintim masinile si asa suntem noi pacatosi.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Suna foarte bine si chiar mie dor sa merg la Prislop dar sa vedem data, weekend-ul acesta sunt liber dar celalalt in mod sigur nu! Vorbim si vedem!

        Comment


        • 3 sau 10 martie disponibil!
          sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

          Comment


          • Pentru tine nu avem loc

            Comment


            • Tinere ia vezi ca daca nu eram eu sa tot bat din gura si sa instig la cultura nu aveam LCHunedoara
              sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

              Comment


              • Nu se pune :P

                Comment


                • Deja berea isi efectul.

                  Hai sa incercam sa ne mobilizam pe ce data sa fie Intilnirea la Manastirea de la Prislop sau la Biserica de la Ghelari...punem si noi o lumanare - sfintim masinile si asa suntem noi pacatosi.
                  Last edited by costelHD; 19 February 2013, 18:17. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • Daca mergem la prislop putem trece si pe la densus
                    sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                    Comment


                    • Ne gandim si vedem!

                      Comment


                      • Daca ai neamuri pe acolo ...Da, ocolim mult daca trecem..., noi povestim, asteptam si alte comentari.
                        sigpic

                        Comment


                        • Si azi inca nu am baut bere...acuma astept sa vina o colega pe la mine sa am cu cine bea
                          sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                          Comment


                          • Ce colega buna ai ...., sa nu zici ca face sport cu halbere ..atunci , hai sa nu deviem de la subiect
                            sigpic

                            Comment


                            • Beau colegele mele mai mult ca mine

                              Care ne spionezi acolo ma?
                              Last edited by mircynho11; 19 February 2013, 19:05. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                              Comment


                              • Credca nici in 10 nu o sa fiu liber dar vedem cum facem! Tinere vin la Cluj sa te ajut si cu colegele si cu bautura!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google