LOGAN CLUB Hunedoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine e scufita rosie de pe calendar?
    dar veverita de sus ?

    Comment


    • Nu stim a zis ca le aduce la prima intalnire )

      Neata buna la toata lumea!

      Comment


      • Ce zice baietii de acesti 3 garcea (unul din Cj, doi din Hd) care sunt ca de obicei mai presus de lege?

        Fuck Tha Police By AeonThis is the unfinished/unreleased versionEnjoy :)Comment Rate And Subscribe
        Attached Files
        sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

        Comment


        • spun cum se zice la ele : E SMECHERI ASTIA !!!
          sigpic
          "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
          Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

          Comment


          • Da-i in pana mea de bulangii fac alergie cand ii vad!

            Comment


            • Mai copiii,toate forumurile sunt monitorizate de unele institutii.Aveti grija ce vorbiti.Eu am mai vazut zmei pe forum si mielusei in trafic.

              Comment


              • Neata buna ,cum stati cu martisoarele....
                sigpic

                Comment


                • toate loganurile MAI sa apeleze la mine ...Toate loganurile MAI sa apeleze la mine

                  Cu martisoare nu stiu ... tocmai pap un MAR-tisor
                  sigpic
                  "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                  Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                  Comment


                  • Nu ti-ai dori sa vina la tin sau sa te urmareasca.

                    Comment


                    • Mitza26, usurel cu mobila,parchetul,marmura...etc, poate vin la tine la Bucuresti sa-ti dau

                      După cum sigur ştiţi, ieri a fost Mărţişorul, ziua când reprezentantele sexului frumos au primit un mic cadou. La fel şi vedetele. Iată ce au primit ele de la iubiţi, soţi, admiratori sau de la persoane care chiar ţin sincer la ele:
                      • Oana Zăvoranu a primit un frumos blestem de 1 Martie;
                      • Inna a primit într-o cutie roşie ceva like a Mărţişor;
                      • După cum deja ştiţi, Oana Roman a primit un mărţişor cu de toate;
                      • Pentru Simona Sensual a fost o zi ca oricare alta: a primit, ca de obicei, 500 de euro;
                      • Carmen Brumă a primit de la Mircea Badea un pumn. Ea a spus că iubitul ei a dat-o pe spate;
                      • Alina Plugaru a primit un mărţişor de la 4 băieţi în acelaşi timp;
                      • Nicoleta Luciu a primit de la Zsolt Csergo un mártzsizsor;
                      • Monica Gabor a primit de la iubitul ei o chinezărie;
                      • Andreea Esca a primit un mărţişor cu multe zerouri, dar nu are voie prin contract să spună ce valoare are;
                      • Nikita a primit, dar a şi dat şi a zis că moare de gât cu el;
                      • Oanei Mizil i-a adus Vanghelie un mărţiş-or;
                      • Monica Tatoiu a primit un mărţişor foarte general, simbolizând subiecte din toate domeniile;
                      • Oana Lis a primit un mărţişor de la soţul ei, dar atârnă degeaba, că nu poate să facă nimic cu el;
                      • Mihaela Rădulescu a primit nişte mărţişoare furate de Dani de la maică-sa;
                      • Sânziana Buruiană a primit un mărţişor, dar pentru că şi l-a prins în piept nu se mai vede;
                      • Elena Băsescu a primit nu unul, ci mai multe mărţişoruri;
                      • Elodiei i-a pus Cioacă un mărţişor într-o cutiuţă de lemn şi l-a îngropat la doi metri sub pământ, ca să-l poarte oriunde ar fi ea;
                      • George Copos i-a luat soţiei de 1 Martie nişte bani din portofel;
                      • Cătălin Botezatu a primit un coşar frumuşel şi negru în casă.
                      Last edited by costelHD; 1 March 2013, 22:13. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • Poa' sa vina si armata...nu-mi lasa loganu si fata !!!!

                        P.S. Maine la 12:00 Bucuresti -> SIMERIA !!!!!!! Deci nu te mai pun pe drumuri Don' Costel ..vin singurel

                        Un politist il opreste pe un sofer de tir si il gaseste pe acesta cu o maimuta vie. Curios, politistul il intreaba pe sofer:
                        - Da' ce faci cu maimuta aia?
                        - Pai, i-o mai dau si eu sus, ca tot sunt plecat mult timp de acasa.
                        - Da? Nu te cred!... Cum faci?
                        Ca sa il convinga, soferul ii zice maimutei sa treaca la aparat. Vazand ca maimuta nu reactioneaza o ia de ceafa si o da capul de bordul masinii, spunandu-i:
                        - Treci fa si fa-ti treaba!
                        Maimuta se apuca de treaba si-l termina pe sofer. Politistul ramane stupefiat!...
                        Ca sa fie amabil, soferul il intreaba pe politist:
                        - Vrei si tu acum?
                        - Da, dar pe mine sa nu ma dai cu capu' de bord!...
                        Last edited by Mitza26; 1 March 2013, 22:39. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                        Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                        Comment


                        • Si eu sunt plecat ...poate primesc o cafea
                          sigpic

                          Comment


                          • Am una grava pentru tinerii nostrii

                            Ciudat! In calatoriile mele, de cate ori vad copii frumosi, imi amintesc de copiii mei. De cate ori vad femei frumoase, imediat uit de nevasta-mea....



                            "nemernicilor"

                            În Ardeal, el și ea în noaptea nunții:
                            - Draga mea, vrei mai întâi una mică?
                            - Tulai, Doamne, ai două?!

                            Asta-i asa ...sa ma simt eu bine ca vin acasa
                            Last edited by Mitza26; 1 March 2013, 22:44. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic
                            "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                            Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                            Comment


                            • Acum impart martisoare...., maine sunt trasi la fata

                              Înainte sa iasă din puscarie, Ion ii spune lui Gheorghe:
                              -Mă Gheorghe, am asa o "poftă", că aş face-o şi cu o babă, poate să mai aibă ea si un singur dinte.
                              Iese Ion din puscărie şi prima babă cu un singur dinte pe care o prinde pe stradă, sare cu ea in sanţ să o fu.ă!
                              -Mamaie, n-am ce sa iti fac, dar asa mi-a fost vorba!
                              După ce termină Ion treaba, se ridica si dă să plece, la care baba:
                              -Mai tinere, vino încoace ca am mai gasit un clonţ!
                              Last edited by costelHD; 1 March 2013, 22:48. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • Ce glumeti sunteti voi!

                                Costele ce invarti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google