LOGAN CLUB Hunedoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neata buna Mircea si la restu care sunteti pe aici, de unde atata economie...., ieri am avut spioni .......(Taxi) la Cincis
    sigpic

    Comment


    • Nasol ca sunt atati nebuni pe sosele. Vine caldura, pleaca gazul.

      Comment


      • Neata buna,ai dreptate Mihai, dar de astazi gazul este sistat 3 zile
        sigpic

        Comment


        • vaaaaaaaaaaaaaaaiii ,..... dar ce-avem noi aicea ??? unde-s crepioarele? nimeni , nimic pe forum ?????
          sigpic
          "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
          Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

          Comment


          • Au fugit in tarile calde
            sigpic

            Comment


            • Trecut si viitor e in sufletul meu
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • SCHINJUIALAAAAA !!!!
                sigpic
                "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                Comment


                • Este parerea ta, la sfarsitul luni ....este un mare concurs de pescuit la firma ......, unii stiu..... , momeala este destula, sa vedem ce pica....
                  sigpic

                  Comment


                  • Sa nu fie pescuit la copca ca pe vremea asta te ling iepurii pe balta. Mai trage si un curent acolo.... Grija mare sa nu prinzi iar vre-un iepure

                    Comment


                    • Daca trage curentul....o sa chemam intervetia, nu te plange de Iepurii mei...., din ciurda mea de 40 de bucatii sper ca de Pasti o sa am ce vana
                      sigpic

                      Comment


                      • stii ce se spune de vanatori si pescari.

                        Comment


                        • grija la belitu mielului dePaste .... care cu ce va mai laudati ? care pe unde e? care ce face? care , ce , cum , cand , unde si de ce?

                          Apropo , si pentru ca tocmai suntem in post ....grija la mancarica (fara carne, fara "pesti" , UoUa si lactate )
                          Last edited by Mitza26; 21 March 2013, 15:29. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic
                          "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                          Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                          Comment


                          • Multumesc pentru urare Mihai, nu sunt superstitios , Mitza26 toate produsele enumerate de tine sunt bune de .....este un joc politic
                            sigpic

                            Comment


                            • Bancuri ..........

                              Un tigan merge la cumetrul sau intr-o dimineta.
                              - Buna cumetre!
                              - Buna cumatre, ai mancat ceva?
                              - Da,raspuse tiganul.
                              - Eh daca nu mancai i-ti dadeam un rachiu.... dar asa ai pierdut.
                              In ziua urmatoare tiganul se afiseaza la usa cumetrului fara sa manance.
                              - Buna cumatre, ai mancat ceva astazi?
                              - Nu, raspunse tiganul.
                              - Eh,daca mancai i-ti dadeam un pahar cu vin.... dar ai pierdut iarasi

                              Se trezeste un tip intr-o dimineata cu dureri ingrozitoare de burta si cu diaree. Sta ce sta, vede ca nu ii mai trece si se duce disperat la cea mai apropiata farmacie. Explica farmacistei problema, aceasta ii da un medicament si pleaca. Se intoarce dupa 10 minute:
                              - Doamna, va rog frumos, nu mai rezist, da-ti-mi altceva. Nu a avut nici un efect. am si eu serviciu, familie...
                              Farmacista: - Dom'le, eu va dau, dar sa stiti ca e un medicament foarte puternic, s-ar putea sa dati in extrema cealalata.
                              Tipul disperat: - Nu conteaza...macar sa-mi treca !
                              Cumpara medicamentul, pleaca acasa, se intoarce dupa 15 minute, vanat la fata cu o disperare din ce in ce mai mare in priviri.
                              - Nu mai suport, fac tot timpul pe mine, trebuie sa ajung la serviciu, am sotie acasa, am copii de crescut. Fac acasa, fac pe strada...si in momentul asta fac pe mine...Nu mai pooot !!!!!
                              La coada la farmacie era o baba...
                              Baba: - Va spun eu ce sa luati pentru asta: Distonocalm.
                              Tipul catre baba: - Sunteti sigura ? Acela este pentru altceva...
                              Baba: - Sunt foarte sigura. Ia tot tubul o data si asa isi va face efectul imediat.
                              Farmacista ii da, ii mai da si un pahar cu apa, ia tot tubul si pleaca.
                              Trece un sfert de ora, trece o ora, trec 7, tipul nu se mai intoarce.
                              Se termina programul la farmacie, pleaca farmacista si cand iese il vede pe tip rezemat de un stalp la cativa metrii de farmacie. Curioasa, se duce si-l intreaba:
                              -Ati rezolvat problema? V-a trecut?
                              La care tipul, foarte calm, ii raspunde:
                              - Nu, dar nu-mi mai pasa.
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • ala cu distonocalmu e BOMBA
                                sigpic
                                "NU SE POATE ,SA NU SE POATA "
                                Dacă oamenii ţi-ar face dreptate, Dumnezeu cum te-ar mai răsplăti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google