Intalniri Logan Club Medias

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Claudiu, singurul cost e consola care trebuie sa o cumperi, in rest se poate face nu e greu, trebuie taiat din consola noua o bucata din capat sa se aseze estetic. Eu am modificarea asta facuta daca ai nevoie de ajutor suna-ma.
    Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

    Comment


    • Salut, am ajuns cu benzina pe rezerva si as vrea sa incerc o alta benzina. Folosesc de regula Efix 95 de la Rompetrol. Stiti careva ce benzina e mai buna in Medias ?

      In alta ordine de idei, in 28;29 se face intalnirea nationala la Brasov, vreti careva sa mergeti ?
      Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

      Comment


      • In CHC a bagat tata doar de la Petrom (extra 99, sau ceva de genu' ii spune) sau de la OMV carrera 100. Multumesc pentru info. despre consola. Momentan a intervenit altceva si am amanat putin modificarea asta...
        sigpic

        Comment


        • Daca aveti MOL, bagati de la MOL, nu stiu exact daca este in Medias, si unde...

          Cat despre nationala, exista o posibilitate sa merg, pe 28... dar inca nu stiu exact, depinde de mai multe chestii.
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Originally posted by Claudiu CHC View Post
            In CHC a bagat tata doar de la Petrom (extra 99, sau ceva de genu' ii spune) sau de la OMV carrera 100. Multumesc pentru info. despre consola. Momentan a intervenit altceva si am amanat putin modificarea asta...
            Claudiu,pe tatal tau il chema cumva Eugen ? Daca da inseamna ca am fost coleg cu el la Relee.
            Numa finomsaguri de 99 si 100 serveste CHC-ul. Avem OMV in Medias ?

            Originally posted by kubala7 View Post
            Daca aveti MOL, bagati de la MOL, nu stiu exact daca este in Medias, si unde...

            Cat despre nationala, exista o posibilitate sa merg, pe 28... dar inca nu stiu exact, depinde de mai multe chestii.
            Am mai auzit ca benzina de la MOL ar fi buna, in Medias este la podul peste calea ferata.
            Si pe mine ma bate gindul sa merg pe 28 sa-i vad pe baieti, inca nu m-am hotarat.
            Last edited by merlasviorel; 17 June 2014, 23:05. Reason: Automerged Doublepost
            Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

            Comment


            • Benzina de 95 de la MOL e peste toate celalate de 95 de la alte statii, as zice chiar pe 98 de la lukoil... Iar cea EVO 98, nu se compara niciuna cu ea
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Da, Eugen il cheama. Nu avem OMV in Medias, dar cand mergeam la drum lung alimenta din Sighisoara sau de la Copsa de la PetromV
                sigpic

                Comment


                • Unde gasesc GPL in Medias ?
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • La intrare in Medias lanaga Lukoil ai o statie Bulrom dinspre intrare de la Sighisoara, iar la intrarea dispre Sibiul la intrare in Medias ai ul Lukoil care are GPL,pretul este la fel la cele doua statii 2,95 ron/l.

                    Comment


                    • muuult prea tarziu radu Multumesc
                      Am fost indrumat de catre un amic la Lukoil langa Kaufland, 2.95lei
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • Viorele,eu bag doar de 95 de la MOL,ca imi9 e in drum,dar trage golanu,are dreptate Kubala,e p[este tot ce mai e 95 la altii.

                        Comment


                        • Hai sa mai invioram putin thread-ul asta: Ce piese si subansamble de Logan aveti pe acasa si nu va mai trebuie ? Facem bazar si la noi. Hai cine incepe ?
                          Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                          Comment


                          • De vanzare:

                            - Set sticle oglinzi ph1 - 30 ron
                            - inele aeratoare 4buc. - 15 ron
                            - Sarma extragere capac roata - cadou
                            - diuze stropitor parbriz - cadou
                            - Calculator airbag - 90 ron
                            - Oglinzi ph1 manuale cu sticla incalzire - 90 ron
                            - Furtunase spalator parbriz - 20 ron
                            - Anvelopa Barum Brillantis de vara 1 buc. - 150 ron
                            165/80/r14
                            - radiocasetofon original logan - 50 ron
                            - set butoane clima - 30 ron
                            - monitor calculator "Ultra"pe 16 inch - 50 ron
                            - 4 roti + rezerva (de tabla) 165/80/r14", anvelope iarna. (se vand impreuna). - 800 ron
                            Accept si schimburi
                            Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                            Comment


                            • Sarbatori fericite mediesenilor, sa aveti spor si sanatate in noul an, LA MULTI ANI!
                              Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                              Comment


                              • Astazi Logan Club Medias implineste doi ani. LA MULTI ANI !
                                Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google