Consens General Al Cluburilor Teritoriale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Consens General Al Cluburilor Teritoriale

    Propunerea mea ia nastere din dorinta de a ne alinia la nivel de Club Logan national asupra unor reguli stabilite de comun acord cu toti organizatorii si membrii totodata asupra unei zile si ore de intalnire comune si ca locatii in prejma stadioanelorlocale, hotelurilor centrale sau crasme principale .
    Asa orice membru ce tranziteaza o localitate la ora respectiva isi poate vizita si cunoaste prietenii din club
    O alta nedumerire este asupra regulamentului de constituire a cluburilor locale,respectiv:numar de membri ,desemnarea organizatorilor, cotizatii sau sponsorizari si alte reguli care daca exista sa le aducem tuturor la cunostinta sau sa incercam fara a strica placerea de a comunica asupra pasurilor noastre sa le luam in consideratie.
    Sper ca nu am ofensat si plictisit pe nimeni ,insa fiecare ce vrea sa se intalneasca si sa constituie un club local se intreaba ce conditii si reguli sunt .

  • #2
    Nu stiu daca e realizabila propunerea ta...Cel putin la noi la Galati au fost discutii cu privire la ziua de desfasurare a intalnirii si nu prea am cazut de acord 15 persoane ce sa mai spun sa cadem de acord 200-250 de persoane din toata tara...Oricum ar fi ceva frumos dar dupa cum ti-am spus nu stiu cat e de realizabil.
    sigpic

    Comment


    • #3
      E greu sa cada de acord atat de multe persoane asupra unei singure zile/ore/locatii.
      Cel ami simplu, pentru cei care sunt "in deplasare" prin alte localitati, pot arunca un ochi pe sectiunea respectiva sa vada ce si cum se intampla pe acolo.
      Cred ca e mai simplu si mai eficient asa, iar shortcut-urile catre comunitatile locale sunt chiar pe prima pagina.
      GL-22-TOF

      Comment


      • #4
        Si eu sunt de acord cu valeriuciprian... De exemplu la constanta intalnirile s-ar face foooooarte greu sambata sa zicem , unii am vazut ca le faceau si dimineata de la 10-12 noi le facem de la 18...

        sigpic

        Comment


        • #5
          Eu zic sa se faca un topic, sticky neaparat (sa il vada tot chiorul) in care sa se comunice ziua si ora in care se intalnesc loganistii. Eu ajung destul de des in Braila/Galati si chiar Tulcea. De cate ori am cautat cand se vad brailenii... Nu am gasit nimic.
          Numai de bine
          sigpic

          Comment


          • #6
            Eu propun sa zica aici fiecare organizator cand se fac intalnirile...
            CONSTANTA ora 18:00 in fiecare duminica la Clubul Elevilor...

            braileni nu se vad ei se uita

            sigpic

            Comment


            • #7
              Pentru Sibiu , sambata ora 17 , cabana Valea Aurie.
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • #8
                Pentru Galati, in fiecare Duminica, ora 11,00 in Parcare la Popescu . Stima tututor si sunteti bineveniti
                Last edited by valeriuciprian; 10 April 2012, 05:35.

                Comment


                • #9
                  Pentru Bacau,in fiecare duminica ,ora 12,00 , parcarea de langa Pista de Carting(ideal pt. Provocari).

                  Comment


                  • #10
                    Timisoara, sambata, stadionul dan paltinisan, ora 16.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #11
                      Mioveni duminica 20:00

                      Comment


                      • #12
                        Ai uitat locatia, ioane...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #13
                          Cred ca era util si un telefon de contact de la fiecare
                          Spun asta in ideea in care un vizitator care tranziteaza orasul respectiv si nu prea se descurca in a ajunge in locatia respectiva sa poata suna si apoi sa fie ajutat(ghidat ) in a ajunge in locul respectiv.

                          Comment


                          • #14
                            De obicei in parcarea de la bemo...Nu am uitat-o dar cine naiba stie...Nici aia din pitesti
                            numarul organizatorului nu o sa-l dau...Il da el

                            Comment


                            • #15
                              Arad, sambata ora 16:30 in parcarea din spatele patinoarului.
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google