curse legale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    in fiecare an este
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

    Comment


    • #17
      Sa incepem cu inceputul, cursele nu sunt la oradea ci sunt pe DN arad-oradea mai exact inainte de chisineu-cris. Inscrierile se pot face si al fata locului iar formularele de inscriere vor fi publicate pe site in curand. Am vazut undeva o discutie legat de grupa de inscriere daca ai 105 sau ceva de genul, avand tractiune fata se inmulteste puterea cu 0.9 si abia atunci se face incadrarea in grupa. mai multe detalii pe site si telefonic oricand.

      Comment


      • #18
        Multumim de informatii. Ne vedem pe 9 iunie
        sigpic

        Comment


        • #19
          Haideti sa vedem cine vine la liniute pe 9 iunie. Sorin a zis ca nu mai poate veni. Eu vreau sa ma duc neaparat. Cine vrea sa vina sa scrie aici sa ne putem intalni. Pentru cei din TM care vor sa vina, daca vreti putem sa ne intalnim dimineata pe Calea Aradului sa mergem impreuna. Plecarea ar fi cam la ora 6:00, pentru ca de la 8:00 se fac inscrierile si sa nu fim nevoiti sa mergem prea tare si eventual sa ne putem opri daca vrem la o cafea.
          Astept sa vad cati pasionati sunt pe forum
          sigpic

          Comment


          • #20
            Ca sa lamuresc pe unii mai derutati: este vorba de 2 evenimente distincte. Cel din 9 iunie, care consta doar din liniute pe soseaua de la Chisineu-Cris (detalii in linkul din primul post) si cel de la Aeroportul Oradea, care va fi un tuning show de amploare combinat cu liniute in data de 17 iunie. Detalii aici:

            Comment


            • #21
              Haideti oameni buni! Trezirea! Nimeni de pe forum nu vine la liniute pe 9?
              @Jeff: multumim de informatii !
              sigpic

              Comment


              • #22
                cati km sunt din arad pana in chisineu cris?
                http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                Comment


                • #23
                  Nu stiu exact, dar lumea zice ca aprox. 30-40

                  Oricum, toti au spus sigur ca este mult mai aproape de Arad decat de Oradea

                  Nu am reusit sa mobilizez pe nimeni sa vina pe data de 9 si multi mi-au spus ca grosul o sa fie pe 17 la Oradea si ca acum nu o sa vina decat probabil unii din zona. Asa ca si eu o sa merg atunci (doar nu o sa ma duc singur acum). Scrieti aici cine mai vine pe 17 la Oradea. Sper macar aici ca vrea sa vina cineva (este totusi tuning show oameni buni, cui nu-i plac liniutele poate sa admire niste masini modificate)
                  Last edited by Cristi_Xp; 7 June 2007, 23:33.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    nu se mai tine cursa s-a anulat
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • #25
                      Care nu se mai tine? De la Chisineu-Cris din 9 sau de la Oradea pe 17?
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Oradea se tine, se merge masiv de la TM (unii chiar de sambata), pe 17 iunie sa fiti la 10 dimineata pe Aeroportul Oradea.

                        Comment


                        • #27
                          Bine Jeff, multumim de informatii. Eu o sa ma duc SIGUR. Bine ca nu ma duc maine.
                          Sorin, tu ce faci pe 17?
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google