Intalnire Logan In Franta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Logan In Franta

    Buna ziua,
    Sunt cetatean francez si locuiesc in Romania.
    Pasionatii francezi de Logan organizeaza o intalnire in Franta pe 8,9,10 mai la Dijon.
    Am scris acest anunt pentru a stii daca exista persoane care sunt interesate sa ia parte la aceasta intalnire.
    Posibilitate de campare sau cazare la hotel .
    Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la nr. 0745020343 Michael
    PS Salut si multumesc membrilor clubului Logan din Iasi pentru Primirea facuta la intalnirea la care am luat parte, va multumesc inca odata.

  • #2
    vad ca esti in brasov. te asteptam la intalniri infiecare duminica la ora 15 in parcare sub tampa cum urci de la magazinul STAR
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      greu sa ne deplasam pana in franta pentru uni dintre noi........chiar daca am dori acest lucru
      sigpic

      Comment


      • #4
        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


        Cei de la
        Iasi va salut si ca va mai asteapta prin orasul nostru
        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

        Comment


        • #5
          anum acesta se mai organizeaza ceva in franta?
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google