Calendar al intalnirilor LOGAN Club

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Poate nici nu e asa de rea ideea cu suprapunerea.
    Mi-a trecut o idee in minte acuma ce ar fi ca undeva in decembrie sa se faca in aceeasi data si ora vreo 4 regionale mari si late!!
    Adica un fel de quatroplex deodata cu televiziuni si teleconferinta ;)
    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

    Comment


    • #62
      Intalnire nationala Brasov 01. Martie. 2010

      Intalnire nationala Sibiu 03.-04. Septembrie. 2010


      Intalnire regionala Pitesti-Mioveni 14-15. Aprilie. 2010
      Intalnire regionala Felix 14-15. Mai. 2010
      Intalnire regionala Galati 14. Iunie. 2010
      Intalnire regionala Timisoara 18-20. Iulie. 2010
      Intalnire regionala Constanta 15-17. August. 2010
      Intalnire regionala Piatra Neamt 18-19. Octombrie 2010
      Intalnire regionala ?????????????????? Noiembrie 2010
      Intalnire regionala ?????????????????? Decembrie 2010


      ACESTA ESTE CALENDARUL PENTRUL ANUL 2010 DE INTALNIRI

      Unde sunt semnele de intrebare , sunt ptr. cei care vor sa mai organizeze intalniri regionale sau care se vor propune.

      Aceste 2 Intalniri Nationale de la Brasov si Sibiu se vor tine in fiecare an conform calendarului de intalniri de mai sus ; si Intalnirile Regionale se vor tine in fiecare an conform calendarului de intalniri de mai sus.

      In fiecare an se va schimba data in functie de cum pica datele respective de intalnire adica cu o zi in plus sau in minus , totul este ca sa pice in wikend si bineinteles daca se doreste si locatia dar cel mai important este ca locatia urmatoare sa fie intr-un oras foarte apropiat de precedenta intalnire.Oricum aceste aspecte se vor discuta in fiecare an la inceputul anului respectiv si anume in perioada 01-15 Ianuarie , iar pe data de 16 se va posta orasul si data respectivelor intalniri.

      Astept propunerile ptr cele doua luni ramase libere (cele cu semnul ? )

      Participarea la intalnirile respective conform acestui Calendar de Intalniri se va face in functie de cum doreste fiecare club/membru dupa posibilitati si dorinta de a participa.

      Asa fiecare club/membru poate sa-si propuna sa mearga la ce intalnire doreste cu conditia sa se inscrie din timp pe lista intalnirei respective.

      De-asemenea pe aceasta cale adresam o rugaminte lui Cristixp sa faca cate un thread cu intalnirile respective unde se va discuta numai despre intalnirea respectiva,adica fiecare intalnire cu threadul ei,asta daca este de acord si el.Asa fiecare stie ca in luna respectiva si data respectiva e intalnirea x in data y si intra pe sectiunea acelei intalniri si se trece pe lista , sau afla detalii referitoare despre acea intalnire.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #63
        cu o precizare. noi aici dezbatem si discutam (venim cu propuneri) si stabilim cate ceva, dar acest calendar trebuie sa aibe "girul" multor loganisti de pe forum. Ar trebui cumva supus la vot fiecare intalnire din ceea ce se stabileste aici. Altfel o sa mergem singuri la ele
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #64
          Parerea mea e ca nu are rost sa se faca topicuri pentru toate in acelasi timp!
          Cel mai bine, zic eu ca pentru fiecare intalnire sa se faca topicul cu 2 luni inainte de intalnire, si cel mai bine ar fi sa-l face organizatorii!
          Sebi, in principiu e ok calendarul, dar ar trebui supus la vot!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • #65
            Mai asteptam propuneri si initiative si de la altii . Deocamdata calendarul postat de mine mai sus ( post #62 ) este cel propus si din cate vad asa ramane .Astept sa vad ce se mai propune si ce se mai dezbate pe seama acestiu calendar si la ceea ce am scris mai sus.
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • #66
              Salutare lume :-) !!! Am si io o mica nelamurire : anul asta se mai face vreo adunare nationala pe undeva ?! Sau eventual calendarul - daca mai e disponibil - pe anul 2009 ?!
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

              Comment


              • #67
                cel mai probabil se face o nationala la Sibiu 25-26 iulie. vezi ca este thread facut la intalniri nationale
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #68
                  ok ms de ajutor !!!
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                  Comment


                  • #69
                    Prin decembrie poate doreste cineva sa vina la cluj? am putea organiza ceva
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #70
                      ar fi bine sa puneti cluju o data aproape de sarbatori in decembrie ca e frumos de vizitat
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • #71
                        Fratilor....iarna, pe zapada, pe Feleac?
                        =) uite asa or sa rada de noi drumarii care n-au nici o treaba cu zapada de pe drum......
                        Oricum, eu zic loc de intalnire CLUJ , dar mai pe vara toamna!!!!!!
                        KeanuRev, stabileste o data si suntem cu totii acolo la Cluuj
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • #72
                          cand vreti voi dar se pare ca numai in noiembrie si in decembrie a ramas.. deci cand vrei voi pe la jumatea lunii lui decembrie sau pe la sfarsit) Cazare pe mokka cum zicea prietena mea ia mishu vreo 2-3 loganisti mai iau eu vreo 2-3 ) Etc daca ia fiecare membru din cluj cate 2-3 nu mai avem treaba cu cazarea
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #73
                            KeanuRev, anul asta e liber cand vreti voi, caci calendarul e pentru 2010, asa ca repede, repede, alege data!
                            Last edited by KeanuRev; 25 March 2009, 00:08.
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • #74
                              Ah da.... septembrie.. inainte sa inceapa scoala? ii ok? scoala adica faculta
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • #75
                                Salutare tuturor : Moderatorilor,organizatorilor si membrilor...La intalnirea din Brasov am fost doar 3 ..la prima mea intalnire oficiala am adunat 14 masini ..acum la a 2-a peste 20.....nu stiu daca toti ati citit sau vati informat de IDEEA CU LEGITIMATIILE ...am considerat ca este un lucru necesar pentru a se evita lucrurile care sau intamplat in Brasov....BA,FA,MA ,HO si alte chestii de genu ......Dupa cum am mai spus ...contati pe noi ! Unde sunteti voi suntem si noi !!! Si toate astea au un singur nume ''LOGAN CLUB'' ..unde prietenia ,colegialitatea trebuie sa fie ca la ele acasa .....la Sibiu cand este ???SPER DIN TOT SUFLETUL SA POATA VENI TOTi!!!


                                CU STIMA SI RESPECT :PH-16-GMC

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google