Regionala LoganClub In Arges-14-iunie-2009

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Io unde pun pozele? Am peste 2 Gb, undeva la 1000 de cadre...
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • baga mare pe s4.transfer.ro

      Comment


      • rebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee de cand te asteptam cu pozele....si uite ca am asteptat degeaba

        mama 2 giga...pai fa 4 arhive de cate 500 sa zic

        Comment


        • daca vrea careva poze de la mine (desi nu cred) sa ma caute pe mess. am vreo 170 care va intereseaza pe voi...cred

          am poftit la o pizza la mioveni, ca doar asa se scria pe forum, dar pana la urma a trebuit sa mananc la terasa la bemo unde chelnerita aia si-a batut pur si simplu joc de noi. parca ne cunosteam de-o viata. prea multe si-a permis.
          Last edited by B 83 RMJ; 15 June 2009, 11:32.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • pai ce id ai ca sa iau pozele

            Comment


            • Tu tinele in aparat) eu am peste 5 GB) deci slabe sanse sa le pun pe transfer..

              Na pai ce sa zic intalnirea a fost reusita, mi-a placut, pacat de uzina.. ca nu am reusit sa intram in ea.. nr. de participanti mai mult ca sigur se dubla daca reuseam sa intram.. Maule.. te-ai cam intins.. acolo cu interviul

              Am ajuns si noi azidimineata pe la 1 ) eram prea obosit sa postez.. Oricum nota 10 pentru organizare si va asteptam la cluj.. acuma trebuie sa veniti obligatoriu ca de voie buna)


              PS. Plimbarea pe Transfagarasan a fost super mai ales cum ne-am plimbat pe "catetele triunghiului" nu sibiane?) dupa ce sa mergem direct din mioveni la curtea de arges pe drumul cel mai scurt? Mai bine o luam pe un drum mai lung si mai rau )
              Last edited by KeanuRev; 15 June 2009, 11:38.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Nu discut cu nimeni pana nu ma faceti fotograf oficial! De o juma' de an imi tot promiteti si nimic! Neseriosilor!

                [Acu' arhivez prima parte a pozelor sa le pun pe transfer.ro. Daca se blocheaza iar, va bat pe toti!]
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • Transfagarasanul este deschis, adica se poate urca pana sus?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by alindrgn View Post
                    daca vrea careva poze de la mine (desi nu cred) sa ma caute pe mess. am vreo 170 care va intereseaza pe voi...cred

                    am poftit la o pizza la mioveni, ca doar asa se scria pe forum, dar pana la urma a trebuit sa mananc la terasa la bemo unde chelnerita aia si-a batut pur si simplu joc de noi. parca ne cunosteam de-o viata. prea multe si-a permis.
                    desi am imortalizat toate masinile participante, pe a ta am omis-o?????, ca nu te-am vazut pe acolo....

                    Comment


                    • Originally posted by catalinux View Post
                      Transfagarasanul este deschis, adica se poate urca pana sus?
                      Da, se poate, noi am vent sambata din Sibiu, doar ca e cam "puscat" asfaltu'.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • Originally posted by sorin_pss View Post
                        desi am imortalizat toate masinile participante, pe a ta am omis-o?????, ca nu te-am vazut pe acolo....
                        Masina lui era pa! pa!, a fost la Mioveni cu "ia-ma nene"...
                        PS Ma oftic ca n-am putut sa ajung, acum ma uit la poze....

                        Comment


                        • ehe Detail , credeai ca iti spuneam degeaba sa vi cu noi.
                          da mai mult ca sigur , nu o s`o ratezi pe urmatoarea
                          Keanu , pai bine ma...sa nu dai tu un semn ca ai CWS-uri ? rusine

                          Comment


                          • Sorine, pe a mea ai omis-o cu siguranta, dar mi-a placut cum te-ai scos. Finut, nu am ce zice.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Originally posted by vitriol View Post
                              Sorine, pe a mea ai omis-o cu siguranta, dar mi-a placut cum te-ai scos. Finut, nu am ce zice.
                              las-o asa cum a cazut...ne-am scos amandoi

                              Comment


                              • Foarte frumoasa intalnirea , mi-a placut f mult, multumim gazdelor si organizatorilor pentru implicare !!!
                                Va atasez linkul la pozele facute de mine de la plecarea din Sibiu , drumul cu peripetii (tunningul lui Bolo care a vrut sa schimbe sigla in fata ), intalnirea , reintoarcerea acasa pe Transfagarasan si 2 filmulete de pe platforma Mioveni cu colegii nostrii furiosi si fast bravo baieti !!! Enjoy !!!

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google