Regionala LoganClub In Arges-14-iunie-2009

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • marfaciune de intalnire,pozele belea,traiasca pozarii si pozarele,mancarea la restaurant ca la spital,foarte putina pt gabaritul meu versus bezme ,pe cand o nationala asa sa moara lumea dã necaz ca suntem mai uniti ca multe alte m.....i si multi rãu
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • Driftane (executate :P ) , fotbal (jucat cu gol deciziv inscris :P ), mici, claxoane, poze garla, bazin, sampanie, organizare (Skandal), multe masini, politie nechitita pe amenzi, Jokeru' (SA ITI TRAISCA), Dsing, Gionik, Bezme, MCD-u', Sibianu' , seminte (FULGEER), stegulete, diplome, cupe ==>
      Daca iti mai doresti ceva la o regionala/nationala/fulger si nu este deja sus, esti un mincinos
      No Stress !
      http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

      Comment


      • Ma ce atata vrajeala, vorbe, d-astea, mai bine ati baga pozili ca sa vada uamenii ce a fost acolo cu ochii lor. Degeaba facem noi aici poezii cu ce frumos a fost si ce bine ne-am simtit. In poze se vede cel mai bine ce si cum.

        Deci eu votez hotarat Rebe fotograf oficial Logan Club. Mama ce poze a facut, s-a terminat cu jmecheria (cu 3 de "jm").

        Multumim Rebe!
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Am fost preocupat sa ma simt bine, nu am facut poze.... si am zis sa ma dau cu parerea despre cum a fost, in fine........

          " Ma ce atata vrajeala, vorbe, d-astea" "Degeaba facem noi aici poezii cu ce frumos a fost si ce bine ne-am simtit" :|

          Restu e Logan ;)
          No Stress !
          http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

          Comment


          • Lansere, nu o lua personal, doar stii ca nu am faze d-astea. Tu ala caternicos nu te prinzi cand glumeste omu'? au au au, ma dezamagesti.
            Eu ziceam ca mai sunt multi care au facut poze si nu mai am rabdare sa le vad.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Foarte misto intalnirea ! ! ! la cat mai multe ... vreau si eu filmarile si pozele facute de 28 KTA alexro.*******@yahoo.com
              nu exagera cu dimensiunea pozelor din semnatura .

              Comment


              • Vitriol baga poze ) lasa vrajeala )
                Zicea Skandal ca a vazut un video cu lanceru asta cand ii dadea bine in drift :P nu il gasesc, m-am uitat peste tot, ma ajuta cineva ?

                Sarumana Cata (fof) pt o poza marfa rau, e de desktop sa innebunesc.
                No Stress !
                http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                Comment


                • yo o iubesc pe rebe ca mi-a tras o poza de-mi vine s-o pun si poster pe usa

                  Comment


                  • Lansere vezi ca a postat virelu pe topicul asta, pagina 12, postul #236 un filmulet de pe iutub. Nu imi merge mizeria asta de pc la servici pe iutub ca iti dadeam link-ul direct.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • bai mai usor cu iubirea...ca intra bolo la idei si nu-i bine...))oricum foarte misto pozele rebe...asteptam si pozele de la pozaru nostru din pitesti
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • Viorelu, scuza-ma tati, te-am botezat.
                        Vezi Lancere ca a inceput lumea sa se simta cu pozele alea, nu am vorbit degeaba.
                        Last edited by vitriol; 16 June 2009, 14:53.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Sarumana Vitriol .... cautam ceva mai spectaculos :P i-am dat tare pe partea ailalta a platoului.
                          No Stress !
                          http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                          Comment


                          • Si daca zic io ca va iubesc pă toţ?
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • pozaru nostru e ocupat ca i-am dat 10 dvd-uri sa faca pozele si aici cred ca a uitat sa mai puna
                              fara linkuri externe in semnatura

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google