Intalnire Regionala LoganClub La Cluj In 26 - 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Keanule si eu sunt de acord ca data sa nu se schimbe,mai ales ca noi nu avem nici o legatura cu acel campionat,data a fost stabilita de mult timp s.a.m.d. ...

    Eu personal am sa-ti fac plata cand iau banii si anume in jurul datei de 10.09.2009 ,si-ti voi platii integral cazarea.Oricum am sa te sun in ziua respectiva cand voi fii la banca ca sa depun banii.

    Acum se va vedea cine este cu sufletul ptr. acest club si tine aproape de club ,prin placerea de a fii cu colegii de club din tara la un eveniment si nu numai .Daca doreste sa mearga si la acel campionat poate sa o faca,dar deja incep motivele ca aia si aia si nu poate etc....dar cred ca cel mai bine vine la intalnire ,dupa parerea mea nu e ceva foarte interesant la dryft ,sa vezi niste masini care se invart pe loc... mai bine un raliu ca e mult mai spectaculos.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • @sebi8ta: "masini care se invart pe loc"... se pare ca nu stii despre ce e vorba. Nu e spectaculos, e FOARTE spectaculos si e vorba despre o finala europeana, unde o sa vina cei mai buni. Si daca a venit vorba de raliu, daca vin la intalnire ratez si King of Europe si raliul Arad, ceea ce nu se poate intampla, asa ca eu impreuna cu toti (sau aproape toti) membrii din Timisoara cu mare parere de rau vom spune pas la aceasta intalnire la care sincer as fi dorit din tot sufletul sa particip
      sigpic

      Comment


      • Da pai nasol..... putem sa facem si in 20 nu ne doare mana sa mutam data.. doar ca atunci nu va mai fi intalnire.. va fi o adunare.... de masini atat.. cazarea nu putem sa rezolvam.. ii ocupat in wekendul ala.. dupaia locul de intalnire (polus) va fi bataie... legea junglei fiecare parcheaza unde poate, avand in vedere ca ii campionatul nimeni nu iti da aprobare prin oras... deci atata ca o sa ne intalnim pe undeva 1 ora.. la polus si dupaia gata, fiecare acasa.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Ok, pai macar cine vrea sa vina in 20 la Polus sa facem o mica intalnire ar fi frumos. Daca nu era si etapa de rally din Arad in 27, poate veneam si eu pe la intalnire. Deci pe viitor cand se stabileste data unei intalniri nationale, trebuie verificat calendarul cu toate evenimentele majore auto, ca sa nu se mai suprapuna
          sigpic

          Comment


          • eu am sa incerc sa merg la amandoua evenimentele, daca nu intalnirea e pe primul loc si nu vreau sa o ratez.
            sper sa fim cat mai multi la regionala sa mai povestim ca la nationala la sibiu nu am apucat sa vorbesc aproape cu nimeni.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • Pai oricum intalnirea era stabilita de vreo 4-5 luni deci nu poti sa zici ca a fost asa ca prin surpridere..
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • VYP-ule si eu sper sa fim cat mai multi la Cluj.la fel si eu la nationala de la Sibiu nu prea am avut cu cine vorbi.spe ca la Cluj vom avea ocazia sa vorbim cu mai multi sa ne cunoastem mai bine intre noi.
                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                Comment


                • la ce program v-am pregatit ) nu cred ca o sa aveti timp oricum o sa fie frumos. speram
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • inseamna ca vom avea parte de multe surprize.misto!!!;)
                    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                    Comment


                    • vetiti oameni buni de sambata sa tragem un chef si tot povestim atunci ca e mai mult timp decat duminica
                      Keanu vezi ca am trimis bani azi prin cineva de la voi ai sa-i primsti maine seara sau poimaine.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Eh primesc ciuciu ) ala bea banii pana ajunge la cluj


                        Tin sa va anunt ca 6 camere au platit avansul mai sunt 2 camere cu pat matrimonial... primul venit primul servit


                        si 5 camere cu 2 paturi luni sau maine o sa ma duc pana acolo sa vad daca se pot uni paturile
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • ...
                          ..mai...eu l-am lasat la nunta.....
                          acuma...na, asta e
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • luni iti pun si eu banii:
                            o camera cu pat dublu pentru fam Marton si una pentru fam Kenjiro.

                            Comment


                            • adjudecat domnului de la deva)

                              asta daca nu cumva pune cineva banii maine prin transfer online)
                              Last edited by KeanuRev; 22 August 2009, 23:07. Reason: Automerged Doublepost
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Originally posted by sibianul View Post
                                ...
                                ..mai...eu l-am lasat la nunta.....
                                acuma...na, asta e
                                Vreau sa-mi iau jante mai mari asa ca ori ce ban este bine venit.
                                Criza te indeamna sa faci ori ce pentru bani.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google