Intalnire Regionala LoganClub La Cluj In 26 - 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare colegi,AMR 4 ZILE!!!
    CataFOF-drumul de la brasov la cluj e foarte bun din privinta asfaltului,in rest serpentine si toate cele sant din belsug,radarele incep de la feldioara si continua la rupea gara,fiser,bunesti,sighisoara si etc dar am inteles de la sebii astazi ca noi o sa ne lipim coloanei voastre si mergem impreuna spre cluj,deci o sa vorbim cand ne intalnim la brasov despre detaliile drumului.
    Va salut si sa ne vedem sambata sanatosi!!!
    sigpic

    Comment


    • am o intrebare.sunt colegi care trec prin judetul mures si vin dinpsre directia sighisoara spre cluj???daca da haideti sa vedem sa ne intalnim sa mergem deodata.eu sunt din ludus judet mures.exact in directia spre cluj.deci cine trece duminica dimineata pe aici sa ziceti ca sa ne intalnim sa mergem deodata.ce ziceti??
      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

      Comment


      • rog pe cata FOF sa ia nr meu 0749677605 sau 0745491950...sau oricare altcineva care trece prin ludus....sunati-ma cand intrati in targu mures....sa ne intalnim in ludus...sa mergem impreuna...ms
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • sa notat , nu`i problema cu radarele , avem statii

          Comment


          • Si uite asa se face coloana mare si frumoasa!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • dadaaaa....abea astept...cred ca mai fain o sa fie drumu pana la cj decat intalnirea....
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • apropo am o intrebare.cat e intrarea la gradina botanica???
                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                Comment


                • Intrarea o sa fie nesemnificativa... NZN-ule voi o sa veniti singuri duminica) ca... brasovul si bucurestiul vin de sambata majoritatea nu stiu daca mai raman 2-3 care nu vin de sambata...
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Intrarea la Gradina Botanica este 4 RON.
                    Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

                    Comment


                    • Gradina zoologica aveti ? dragi clujeni pentru copii
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Nu avem asa ceva)
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • este gradina zoologica la turda....din pacate nu prea aveti ce sa vizitati acolo
                          .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                          Comment


                          • o gaina si 2 porci )
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • au scapat cam multe animale de la gradina zoologica in tara asta.nu mai ai ce vedea,vezi zilnic pe strada

                              Comment


                              • aaaaaa.......da ma....stai ca am uitat....)eeeh...lasa,nu-i nimic...:Ppfff...nu mai am rabdare....
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google