Intalnire Regionala LoganClub La Cluj In 26 - 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    da chiar sunteti in aceasi perioada,ha
    sigpic #

    Comment


    • #47
      Da,se mai intampla,dar nu e problema pentu ca sunt amandoua regionale.Daca erau nationale era o problema.

      Comment


      • #48
        pai atunci la care sa merg oare?
        sigpic #

        Comment


        • #49
          Nu mi se pare ok sa fie asa... dar nici nu e prima data... daca nu ma insel, la fel a fost si la Mioveni, iar cand a fost inalnirea la Brasov, au fost doar la vreo 2 saptamani distanta...
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • #50
            La care vrei tu,dar cred ca-ti cunosc optiunea.NU cred ca o sa ne vedem Bacau,cu toate ca ne-ar face placere.

            Comment


            • #51
              Originally posted by BC08VDS View Post
              La care vrei tu,dar cred ca-ti cunosc optiunea.NU cred ca o sa ne vedem Bacau,cu toate ca ne-ar face placere.
              Si mie mi-ar face placere ma mai gandesc,mersi
              sigpic #

              Comment


              • #52
                LISTA DE PARTICIPARE PENTRU INTALNIREA REGIONALA LOGAN CLUB LA CLUJ IN 26-27 SEPTEMBRIE 2009

                Logan Club Bucuresti
                1. CataFOF
                2. Valentin_N

                Logan Club Pitesti
                1. viorelu

                Logan Club Cluj
                1. KeanuRev - 1 masina
                2. Calin65 - 1 masina
                3. Mishu_wrc - 1 masina
                4. aarmand - 1 masina
                5. kt_222282 - 1 masina
                6. addyionut - 1 masina
                7. Ruud - 1 masina
                8. moshutzzu - 1 masina
                9. dan_sparco - 1 masina
                10. neo_hori - 1 masina
                11. Bogdan88 - 1 masina
                12. BoB - 1 masina
                13. cj58ard - 1 masina
                14. BiBi - 1 masina
                15. unzomby - 1 masina
                16. beso - 1 masina
                17. c0de - 1 masina
                18. FastFurious - 1 masina
                19. liculicu - 1 masina
                20. Maxxis - 1 masina
                21. cristi_14cri - 1 masina
                22. Krys
                23. Tudor_Cj
                24. kristikapa


                Logan Club Targu Mures
                1.MS 41 NZN + prietena + fratelo
                2. dj_dragos+prietena+sogoru

                Logan Club Sibiu
                1. ReBe
                2. Bad_Wolf
                3. sibianul+ sotia + ANDRADA

                Logan Club Brasov
                1.kelu+sotia-1 masina
                2.sebi8ta+sotia-1masina

                LISTA DE CAZARE PENTRU INTALNIRE REGIONALA LOGAN CLUB LA CLUJ IN 26-27 SEPTEMBRIE 2009

                LOGAN CLUB BRASOV
                1.kelu+sotia -camera cu pat dublu
                2.sebi8ta+sotia-camera cu pat dublu
                3. sibianul+ sotia + ANDRADA - camera pat dublu?? cred?
                Last edited by KeanuRev; 27 July 2009, 23:38.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Nu cred ca ar trebui sa intram in polemici dar eu am participat la doua regoinale [Iasi si Galati] si nu am vazut prea multa lume din afara Moldovei.

                  Comment


                  • #54
                    [QUOTE=sebi8ta;379077]Ma scuzati de pe acum ptr. ceea ce scriu dar vreau sa zic doar atata:
                    LA VOI ESTE ALTA TARA ?
                    Voi cei din zona moldova nu va uitati un pic si voi pe acest forum la intalniri nationale ?
                    ce dumnezeu de fiecare data faceti intalnirile regionale mereu cand sunt in alta parte.
                    Alegeti si voi o alta luna o alta perioada etc.ca sa venim si noi la voi ,si voi la noi ,poate asa ne vedem si noi ne cunoastem etc.etc..
                    exact cum zicea si rebe nu e corect asa...punem membrii sa aleaga la care sa mearga la intalnirea x sau y ,ptr. ca sunt ori in aceiasi data ori la o distanta de o saptamana doua .
                    oricum voi stiti mai bine ce si cum faceti...Si va rog sa nu fie cu supare dar sunt tare nedumerit.eu de exemplu si nu numai eu tot incercam sa ajungem la o regionala la voi dar...dupa cum am scris mai sus.

                    Moderatorul forumului daca crede de cuviinta ca nu am postat bine aici i-mi cer scuze si atunci il rog frumos sa-l mute la sectiunea de la intalnirea moldova.Multumesc mult.
                    Inca odata va zic sa nu fie cu suparare ,ca nu vreau sa supar pe nimeni.[QUOTE]

                    asa e nici eu nu vreau sa supar pe nimeni toti imi sunteti egali pt mine dar acum e o dilema pt mine trebuie sa aleg nu?
                    sigpic #

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by BC08VDS View Post
                      Nu cred ca o sa fie 90% din membrii http://www.loganclub.ro/forum/v_inta...ie-t14119.html
                      Da pai voi aveti comunitatea voastra si faceti intalnirile pentru voi moldovenii.. nu aveti treaba cu noi.. daca.. intrati pe intalniri nationale vedea-ti ca intalnirea de la cluj era programata din aprilie si voi in iunie v-ati trezit ca vrei si voi in aceeasi luna aceeasi zi intalnire la voi..... dar cum voi faceti intalnirile pentru moldoveni..
                      Last edited by KeanuRev; 27 July 2009, 22:38.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #56
                        nu cred ca sorin (vds) a spus catre tine (adimrv) ca ai alege clujul ca sa creeze vreo polemica. poate s-a gandit ca pana in bacau, de la timisoare e f mult de condus si mai usor ti-ar fi fost sa ajungi la intalnirea din cluj. dupa mine, ar fi logic sa alegi clujul.

                        iar s-a ajuns la discutii cu moldoveni, ardeleni, banateni.... mai lipsesc oltenii
                        Last edited by dan08; 27 July 2009, 22:41. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          pe KeanuRev il stiu de la Felix si e de cuvant,eu am zis ca ma gandesc nu vreau sa starnesc o polemica sa mai rau, daca am scris ceva rau stergeti.
                          sigpic #

                          Comment


                          • #58
                            Nu ai scris nimic rau fiecare va merge unde crede ca se va simti el cel mai bine sau unde nu a mai fost demult sau unde ii place. Oricum o sa fie frumos la ambele intalniri o sa fie si concurenta ) Sa vedem cati prezenti o sa fie la fiecare intalnire.
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • #59
                              cred ca o sa ajung si eu mai mult ca sigur.
                              Ambition

                              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                              Comment


                              • #60
                                Keanule baga-ma si pe mine in lista dj_dragos+prietena+sogoru.mersi fain
                                Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google