Intalnire Regionala LoganClub La Cluj In 26 - 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din cate stiu eu patul dublu e de fapt patul matrimonial, adica un pat king-size! Pretul integral e de 85 de lei!

    Comment


    • pfuai .. a aparut o problema :|
      19-20 septembrie premiera in romania ... campionatul european de drift,trebe sa ma decid ..
      Its just a car ...

      Comment


      • Da, si eu azi am aflat de campionatul european de drift si pe langa asta ar mai fi o problema. In 25-27 septembrie e etapa de rally national la Arad unde de asemenea vreau sa ma duc. Asa ca eu propun ca intalnirea sa se tina in 20 septembrie. Voi decideti daca e bine sau nu.
        sigpic

        Comment


        • Am cautat acu pe Gugal si Gugal a zis ca e pe 22-23 august in Ungaria campiontul de care zici...
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • Salutare colegi,aici la brasov zvonul este ca in 20 septembrie o sa fie la cluj campionatul de drift si e cam dureros deoarece sant ceva amatori care doresc sa mearga si automat nu cred ca v-or mai venii si peste o saptamana la intalnire.
            Eu nu spun organizatorilor sa mute data intalnirii dar va dati seama ca la o intalnire europeana cum e asta la cluj v-or fii multe televiziuni,echipe media,asa putem si noi cu intalnirea noastra sa ne facem reclama daca aparem prin zona.Omori doi iepuri dintr-o lovitura si s-ar aduna si mai multi colegi din tara cu ocazia asta.
            Voi hotarati domnilor,VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
            sigpic

            Comment


            • din pacate o sa fie acel concursul de drift pe 18-20 sept. la Cluj

              http://forum.*******.ro/574-black-wi...ml#post2567744
              Attached Files
              .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

              Comment


              • Daca mutam intalnirea in 20 atunci nici cum nu puscam 2 iepuri dintr-o lovitura deoarece locul de intalnire ii acelasi orasul o sa fie full stam cate 7-8 randuri la semafor, reclama fi sigur ca nimeni nu se va mai concentra asupra noastra ci asupra campionatului

                @sebi8ta pat dublu = pat matrimonial

                pret integral 85 de lei
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • Are dreptate KenuRev! O sa fim "inghititi" de ei! Pe noi nu o sa ne mai bage nimeni in seama! Plus ca locul unde se desfasoara acest eveniment este exact locul intalnirii noastre, deci va dati seama ca parcarea aceea o sa fie full, plus aglomeratie care o sa fie, o sa fie nebunie acolo, asa se intampla de fiecare data cand se organizeaza ceva mai amplu...

                  Comment


                  • lasati data care a fost fixata , acuma ca sa nimerit si campionatul de drift asta e , nu o sa fie asa mare problema.
                    vreau si e o camera cu pat dublu.

                    Comment


                    • ma baieti putin strica planurile campionatul de drift,dar va mai fi evenimente de acest gen in Romania fiti siguri.propun si eu sa nu se schimbe data.este foarte bine asa
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • Cei care vor cazare am nevoie de avans.. am pus mai sus contul in care se pot trimite banii
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Inainte de intalnirea de la Sibiu a fost raliul ala... Si tot am avut prezenta. De exemplu, Seba a venit si la raliu si la intalnire... de la Timisoara.
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • Eu zic sa facem un sondaj. Cine vrea sa se mute data intalnirii pe 20 si cine nu. Eu sincer mi-as dori foarte mult sa vin la intalnire dar nu voi rata ocazia sa vad concursul de drift si pe langa asta pe 27 septembrie este si raliul Arad (macadam) la care voi fi sigur prezent. Si nu doar eu gandesc asa ci majoritatea membrilor din vestul tarii. Ganditi-va bine: data intalnirii poate fi modificata oricand dar datele acestor evenimente raman fixe. Deci facem un sondaj?
                            sigpic

                            Comment


                            • ideea e ca aceasta intalnire a fost stabilita de multa vreme, si fiecare dintre noi(probabil) si-au facut planurile....
                              Eu merg pe data consacrata, cai altfel...nu pot participa!
                              Dar asta e decizia organizatorilor, si ne supunem....
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Salutari,eu am vorbit azi cu sebii la intalnire si a zis ca ia legatura cu tine keanu si rezolva cu plata pt amandoi.Rezervarea ramane valabila si pt mine te rog si intalnirea se tine atunci cand voi hotarati,eu vin la intalnire si nu ma schimb pt nici un concurs de drift,eu doar am spus o parere azi.
                                VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google