Intalnirea Nationala nr. 1, Brasov, 01.12.2007

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    normal ca asta facem timp de 50 zile de acum incolo ,ar fi bine sa vezi cam ce loc am putea sa gasim de parcare
    te poti ocupa pana atunci sa ne afli un loc bun si cu mai putina zapada ca nu am lanturi)
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

    Comment


    • #47
      nu zic ca nu e important sa stim de parcare dar sa vina cat mai multa lume si apoi vedem noi ce facem

      Comment


      • #48
        Am sa fac tot posibilul sa fiu acolo pe 1 decembrie....sper sa iasa ceva frumos...acuma cine stie cati or sa vina....parca vad ca ne agitam degeaba

        Comment


        • #49
          da sincer lyn imi e si mie frica de asta dar ideea ca trebuie sa incercam si daca nu ne iese mai incercam o data in primavara... si tot asa

          sigpic

          Comment


          • #50
            Dragii mei,
            Sunteti cam pesimisti dupa doar o zi de la lansarea ideii. E normal ca sa-si spuna lumea parerile, ca doar de aia suntem un forum, sa facem schimb de idei. Ramane de vazut cine vrea (sau cine poate) sa vina si cine nu, si daca nu or sa vina doar nu i-om condamna la temnita grea! vor ramane in continuare colegii nostrii de forum si ii vom respecta in continuare. Pana atunci cei care va doriti sa veniti la Brasov faceti lobby pentru asta! Apelati la toata puterea voastra de convingere si o sa vedeti ca multi vor veni. Pana atunci vom cerne ideile si eventual un moderator/Cristi_XP va constitui un poll pentru acest topic cu cateva locatii posibile, astfel vom vota in mod democratic...

            Comment


            • #51
              Originally posted by Sp!ke
              Dragii mei,
              Sunteti cam pesimisti dupa doar o zi de la lansarea ideii. E normal ca sa-si spuna lumea parerile, ca doar de aia suntem un forum, sa facem schimb de idei. Ramane de vazut cine vrea (sau cine poate) sa vina si cine nu, si daca nu or sa vina doar nu i-om condamna la temnita grea! vor ramane in continuare colegii nostrii de forum si ii vom respecta in continuare. Pana atunci cei care va doriti sa veniti la Brasov faceti lobby pentru asta! Apelati la toata puterea voastra de convingere si o sa vedeti ca multi vor veni. Pana atunci vom cerne ideile si eventual un moderator/Cristi_XP va constitui un poll pentru acest topic cu cateva locatii posibile, astfel vom vota in mod democratic...
              Foarte buna ideea ta....sa votam ar fi cel mai bine

              Comment


              • #52
                da dar momentan avem 2locatii brasov si fagaras mai asteptam idei...
                mie sincer imi este frica daca ninge eu nu cred ca am curaj sa plec la drum lung desi lucrez ca sofer si am in 2ani peste 100de mii de km si pot sa zic ca am ceva experienta nu am condus pe ninsoare in afara orasului sau pe serpentine

                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by sonykel
                  .......
                  mie sincer imi este frica daca ninge eu nu cred ca am curaj sa plec la drum lung desi lucrez ca sofer si am in 2ani peste 100de mii de km si pot sa zic ca am ceva experienta nu am condus pe ninsoare in afara orasului sau pe serpentine
                  Sonykel... Fii linistit in privinta asta ca doar nu o sa putem merge in coloana cu 180km/h!

                  Comment


                  • #54
                    Sincer mi stiu ce sa zic suna bine dar si.....
                    De 1 Decembrie poiana o sa fie FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFul asta o stiu doar cei care au mai fost, drumu pana acolo e ceva inffernal(cum numai la noi gasesti) si sa mergi la gratar sa bei suc iara nu mere.
                    Dar daca nu am fost in stare de la Casa Poporului pana la SIAB sa ne tinem uni dupa alti si sa fim cam toti o data acolo , asta pentruca uni au vrut sa fie mai vede , ne arate ce masini puternice au ei..... nai cu cine sa te intelegi..... din pacate. Eu nu vreau sa va descurajez dar astai adevaru.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by GOLAN91
                      Sincer mi stiu ce sa zic suna bine dar si.....
                      De 1 Decembrie poiana o sa fie FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFul asta o stiu doar cei care au mai fost, drumu pana acolo e ceva inffernal(cum numai la noi gasesti) si sa mergi la gratar sa bei suc iara nu mere.
                      Dar daca nu am fost in stare de la Casa Poporului pana la SIAB sa ne tinem uni dupa alti si sa fim cam toti o data acolo , asta pentruca uni au vrut sa fie mai vede , ne arate ce masini puternice au ei..... nai cu cine sa te intelegi..... din pacate. Eu nu vreau sa va descurajez dar astai adevaru.

                      Nu e obligatoriu sa fie Poiana BV, de aceea am propus un poll pt acest topic cu locatiile posibile. Ideea e ca Brasovul e in centrul tarii si ca va fi relativ usor pentru majoritatea sa ajunga. Referitor la mersul in coloana, acesta nu este obligatoriu, important este sa ne intalnim la destinatie...

                      Comment


                      • #56
                        spike nu e vorba de mers in coloana e vorba de polei mi-e de ala mie frica...
                        dar sa vedem cand imi vine masina si cum ma acomodez cu ea tinand cont ca 2ani 99%din timp am condus aceasi masina

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Ideea este laudabila.
                          Sa vedem ce iese.
                          Mi-ar placea sa ne gasim n'shpe sute le Loganuri la un loc.
                          http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                          Comment


                          • #58
                            ar fi foarte frumos sa le aliniem la poze si dupaia sa le dam celor de la dacia pozele contracost... ar insemna o reclama serioasa.

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Sa ne sponsorizeze ei, si sa vina sa faca poze.
                              http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                              Comment


                              • #60
                                Daca stau si numar mai muti de 15 useri ai acestui forum nu au postat aici. Si ca sa-mi expun si eu parerea, cam prea din scurt cu organizarea intalnirii generale. Pana la urma este o intalnire generala, care are ca scop intalnirea a cati mai multi useri de aici , nu? Si ar fi pacat sa vina doar cativa , si sa aiba aspectul unei intalniri locale. A-2a la mana, este iarna, si deja se limiteaza la multe chesti : trebuie sa cauti o cazare, ca doar nu voi pleca acasa dupa ce ne vedem si barfim, asa cu un suc in fata , nu? Daca tot ne intalnim ar trebui sa o facem lata , sa o facem ca la nunta undeva meserias. Este frig si sigur trebuie sa intri undeva , intr-un restaurant ceva.
                                Loc de parcare este suficient in Poiana Brasov, dar se si taxeaza pe masura.
                                Nu vreau sa va suparati pe mine dar, eu asa vad treaba asta.
                                Inca nu ma pot poronunta daca pot veni. Nu pot veni singur, adica fara familie, asa ca depind f. mult de asta.
                                Cu stima , FLO.
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google