Intalnirea Nationala nr. 1, Brasov, 01.12.2007

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @spike ... please nu te chinui sa le faci resize )) nu de alta dar e chinuiala, chiar si cu un program de mass-resize. de ce nu le "arhivezi" si le pui pe un ftp? (baga un add pe mess si pun arhiva la mine, daca mai am destul spatiu)

    Comment


    • Pozele sunt aici. In acest moment sunt incarcate 119 din 302 fisiere. As fi vrut sa le pun aici, dar nu am rabdare sa ikncarc cate 2-3 poze. Daca doriti sa va fac cate un cd cu pozele la dimensiune normala va rog sa imi dati un PM.

      Comment


      • Foarte frumoase pozele!!!!
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • Frumoase poze!!!

          Comment


          • M-am semnat si eu pe poza: ) )
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by alinrehau
              Nu sunt toti in poza asta , si imi ce scuze daca am facut vre-o confuzie ... am preferat sa nu scriu la cei care nu eram ct de cat mai sigur
              Daca vedeti pe cineva ca lipseste , editati poza si adaugati nume si poza .
              Eu sunt cel cu spatele. Nu stiam ca cineva ne pozeaza.
              http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

              Comment


              • Multumim pt poze,au fost foarte frumoase.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Ce impresii am eu de la prima intalnire LoganClub?

                  Pai sa zicem cam asa... Am intarziat la adunarea de dimineata (am ajuns cu un minut inainte de plecarea spre Brasov, baietii m-au asteptat pe mine. Imi cer scuze pentru intarziere), dar sa zicem ca a fost de bun augur pentru ca pe jos era polei si in acest rastimp se mai dezghetase un pic. Pe drum imi cam smulgeam parul ca am spalat masina de cu seara pentru ca am facut-o ca o purcica ., dar nu-i nici-un bai ca nu asta a contat. Intre Ploiesti ci Brasov drumul a fost super ok, soare frumos si relativ liber. Intr-un final am ajuns si la Brasov cu o intarziere de o ora si ceva... (imi cer scuze in numele bucurestenilor pentru intarziere). Atmosfera frumoasa la Brasov, baieti de gashca, super masini. Sunt foarte bucuros ca am reusit sa ne intalnim si sa ne cunoastem. Dupa ce am tremurat gros in parcarea Metro, am intrat in mall sa ne mai dezghetam un pic, acolo am mancat ceva si ne-am delectat cu cafea si sucuri. Am urcat in Poiana Brasov unde ne-am distrat copios pe seama celor care isi rupeau fundul pe partie, ar fi fost frumos daca ne rupeam si noi fundurile, dar... asta e, am venit nepregatiti din punctul asta de vedere. Dupa Poiana Brasov am inceput sa ne cautam cazare... Am ajuns in Bran unde am gasit cazare intr-o pensiune frumoasa si cu gazde foarte primitoare. Dupa ce ne-am cazat am plecat noi baietii si cu una dintre fete (sotia lui Dantes) la cumparaturi... haleala, "carti" si recuperat loganist moderator constantean impreuna cu colegul sau (superbaiat, supermasina, supercar) ... Dupa ce am incins gratarelu... si am deschis "cartile" s-au delegat limbile si distractia era la culme! super baieti si super fete! Ar fi bine daca am mai comite asemenea aventuri! Incet, incet... "cartile" ramaneau goale, ochii incepusera sa se inroseasca de la atata "citit", limbile se cam impiedicau in cuvinte si am cam inceput sa pierdem din loganisti... in fine au mai ramas doi sa tina stindardul loganist pe culmi... Dantes si subsemnatul... care au inceput sa "citeasca" o "carte" locala slabuta... dar savuroasa. Pe la ora 6 dimineata... s-a cam terminat cu "lectura"... au plecat si ultimii mohicani (loganisti) la culcare. Dupa un somn si sforaituri de cateva ore ne-am trezit si am constatat ca de la atata "lectura" capul era mai greu cu cateva kilograme, dar nu-i bai, loganistul adevarat nu se vaita. Primii doi loganisti (constantenii) au plecat cand altii abia se culcau, dar n-am apucat sa le uram drum bun (poate cu alta ocazie). Florin si Fabian au plecat pe la pranz, Dan si cu mine am ramas sa vizitam Castelul Bran... asa ca ne-am luat consoartele si am purces la drum. Dupa o vizita de o ora la Castel ne-am oprit la un restaurant sa mancam cate o ciorbita (ce bine a picat ciorbita!! nu stiu cum naiba se face ca dupa o noapte de "lectura" cea mai buna mancare e ciorba).... apoi inapoi acasa pe traseul Bran, Rasnov, Predeal, Sinaia, Ploiesti, Bucuresti pe DN1 (buna alegere am facut!!!). La ora 19 si cateva minute am intrat in casa... Cam atat...

                  In concluzie, a fost foarte frumos. A fost si un mic incident, dar nu conteaza, suntem baieti mari, si ne-am descurcat (baietii care au ramas peste noapte stiu la ce ma refer). Sunt bucuros ca am reusit sa cunosc baietii din Timisoara, Constanta, Bacau, Vrancea s.a.m.d... Tot respectul meu pentru ei . Efortul depus a fost urias. Numai bine baieti!... Data viitoare o sa fie mai frumos... presimt asta.

                  Comment


                  • frumoase poze si sper sa urmeze o noua intalnire de genu asta cat mai curand

                    Comment


                    • Nu foarte curand sper. Mai prin iulie asa ca sa pot veni si eu
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • dar care au fost cei 2constanteni prezenti al intalnire? ma voi ati mers blat?

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by SoNyKeL
                          dar care au fost cei 2constanteni prezenti al intalnire? ma voi ati mers blat?
                          esti tare ) Tu nu ai vazut pozele? ca sa iti dai seama) )
                          Captain of the black pearl

                          Comment


                          • sami bag picioru daca mi-am dat seama
                            eu pe supercar l-am vazut doar intr-o poza
                            Last edited by SoNyKeL; 3 December 2007, 15:18. Reason: m-am uitat in poze si acum l-am vazut de vreo 4 ori dat totusi care e al doilea constantean???

                            sigpic

                            Comment


                            • rog mult pe cei care au poze sa ma contazteze la id bai3tzas ptr a primi pozele nemodificate
                              sigpic

                              Comment


                              • care ai filmat cind m-am facut de ris in parcare?
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google