Intalnire Regionala Resita

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    a fost fain, chiar daca am fost putini, am stat putin si am fost rupt de somn.
    merita apreciati cei 3-4 oameni de la resita care au vrut sa faca ceva. daca veneau mai multi, iesea si mai bine. pana la urma conteaza sa ne intalnim, sa bem un suc, sa povestim. nu conteaza cati si de unde vin. cine n-a venit, sa fie sanatos, a fost fain.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #92
      Pai ce sa zic, a fost fain intr-adevar si ma bucur ca am apucat sa mai stam la un suc si cu alti membrii, dar raman la parerea lui dany59ddd, ca a fost urat din partea celor care nu au venit si puteau sa vina. Aici nu ma refer la cei din Sibiu, pt care distanta nu e chiar mica ci la cei care stau aproape si nu si-au facut prezenta. Sincer nu cred ca cineva din Resita, Oravita sau zonele alea nu ar fi putut sa vina daca ar fi vrut. Chiar si daca nu cu masina personala dar puteau sa vina mai multi cu o masina cu am facut noi timisorenii pt ca pana la urma conteaza omul, nu masina. Chiar imi pare rau ca sunt unii oameni ca Renault si cei care au fost din Resita care vor sa faca ceva si din pacate nu au cu cine. O sa revin si eu putin mai tarziu cu cateva poze facute cu aparatul meu. Numai bine!
      sigpic

      Comment


      • #93
        renault felicitari pt Intalnire Regionala Resita , am vazut ca organizarea a fost super si resiteni la fel,am fost onorat ca am participat la fel si mrv-ul.
        sigpic #

        Comment


        • #94
          Va multumesc inca odata ca ati venit si ma bucur ca v-ati simtit bine.

          Comment


          • #95
            Multumim tuturor celor care au participat. Data viitoare promitem ca va fi mai bine. O sa mai invatam de la altii, pe parcurs.

            Comment


            • #96
              renault si ceilalti membrii de la Resita ,I-mi cer mii de scuze ca nu am reusit sa ajung la intalnirea voastra cu toate ca ma pregatisem din timp ca sa ajung ,dar nu a fost sa fie ,cu toate ca am sperat pana in ultima zii ca voi putea sa ajung,dar asa e cand ai sefi ( nu am cuvinte sa-l descriu ) a trebuit sa merg la munca si a doua zii daca veneam ajungeam destul de tarziu .Promit Solemn ca la urmatoarea intalnire organizata de de voi am sa ajung .Multumesc ptr. intelegere.Ma bucur ca a iesit intalnirea faina si va-ti simtit bine .La cat mai multe intalniri cu multi membrii.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google