Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pentru dobre stefan 58 de km sunt de la sibiu la agnita
    Last edited by sibianul; 16 March 2010, 00:54.

    Comment


    • multumesc myre pentru raspuns

      Comment


      • Avand in vedere, ca am fost la Agnita, si am cautat vreo 2-3 ore posibilitati de cazare si nu am gasit nimic, PROPUN, schimbarea locatiei intalnirii, si anume pe Valea Avrigului, tot in zona noastra, cu mai multe posibilitati in ceea ce priveste peisajul si confortul! Locatia se afla la aproximativ 25 km de Sibiu, la 70 km de Agnita!
        Maine, o sa revin cu poze si cu mai multe detalii!
        Noi (LC SIBIU ) credem ca este mult mai bine asa, decat la Agnita, deoarece, in acel oras , in afara de "PUNCTUL 0" al tarii, nu prea avem unde sa ne cazam si sa facem tambalau!
        Deci, propunem schimbarea locatiei , tot in zona Sibiului ca sa fie undeva in centrul tarii!!!!
        Last edited by sibianul; 22 March 2010, 22:20.
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • Cunosc zona si sunt de acord.

          Comment


          • da da ..sunt de acord si eu cu acesta locatie ,tinand cont ca es i vara o saa fie super..spor la organizare .si sa ne vedem cu bine si la voi.
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • de acord cu noua locatie, este mult mai bine asa
              sigpic

              Comment


              • nici eu nu prea eram de acord cu agnita si am sustinut asta de prima data. ca obiectiv turistic nu se compara cu marile orase din jur. preferam sa merg pana la sibiu, decat sa stau in asa zisul punct 0 al romaniei. ma bucur ca v-ati dat seama pana la urma ca era o alegere gresita.
                Last edited by sibianul; 22 March 2010, 22:51.
                sigpic

                Comment


                • tdan08, nu este vorba de o alegere gresita, ci doar ca nu este efectiv capacitate de cazare!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • dupa parerea mea trebuie sa se aiba in vedere si potentialul turistic. ar trebui sa se faca intr-un loc pitoresc al tarii noastre. poate unii sunt in concediu si vin mai multe zile pe acolo. ca de exemplu eu. mi-am luat concediu in perioada aia, ca sa pot face o mini excursie prin zona. in opinia mea locatia perfecta era sibiu.
                    sigpic

                    Comment


                    • eu nu sunt de acord... de aceea nici nu vin ...

                      sibiene ? e bine ma ?

                      Comment


                      • f buna hotararea! nu vin! hahaha
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • nici eu nu mai vin !

                          Comment


                          • Nasol Sibiene! se retrag multi si o sa iasa mai nimic, deja Bucurestenii se retrag, nu stiu de ce?, eu vin sigur cu prietena si vreau cazare cu baie proprie, frigider 5 Tailandeze si 3 Rusoaice.

                            Google maps Agnita 45.974567,24.626327
                            - Avem cimitir cu vise si spirite de noapte, stadion pt. cei sportivi, pt. cei cu voie buna, este un spital in apropiere iar pt. cei indragostiti exista un parc, daca nu avem ce face Duminica mergem sa dam la peste intrun elesteu de langa Agnita, Drumul judetean 106
                            - Voie buna sa fie ca in rest vin toate de la sine!.
                            Last edited by vali007; 23 March 2010, 11:35. Reason: Automerged Doublepost
                            lipsa text

                            Comment


                            • e fain pe valea avrigului;)nu are de ce sa nu va placa..
                              http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                              Comment


                              • Eu vin sigur la intalnire oriunde se va hotara ,sant sigur ca va iesi ceva frumos
                                am mare respect fata de organizatori si stiu sigur ca nu este deloc usor sa faca fata provocari
                                Am speranta ca vom fi cati mai multi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google