Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am postat si eu o locatie de cazare in cazul in care nu vor mai fi locuri de cazare www.cocosulrosu.ro
    Last edited by sibianul; 24 July 2010, 08:48.
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • Cum aseara am aflat ca pot sa imi iau si eu liber, o sa vin si eu de azi impreuna cu LCP.

      Comment


      • prezent si eu duminica dimineata
        Ambition

        http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

        Comment


        • Prima poza (galateni,calaraseni,brasoveni,braileni)cat de cat oficiala...inaintea celor 5789 de mii de poze care vor urma....cu amabilitatea lui DeWil.
          Distractie placuta baieti si vreme buna.

          Din surse sigure baietii isi presteaza calitatile vocale la Karaoke...abea astept sa vad filmuletele
          Attached Files
          Last edited by valeriuciprian; 24 July 2010, 22:13.
          sigpic

          Comment


          • frumos si astazi dar din pacate nu am putut sta mai mult din cauza juniorului rea prea obosit si am plecat la neamuri acasa

            Comment


            • Prea tare astazi!
              Super tare!!!!!!
              Asteptam pozele de astazi!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • Foarte frumos ,bravo organizatorilor si nu in ultimul rand multe multumiri sponsorilor nostri,SUNTEM CEI MAI TARIIIIII....
                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                Comment


                • Da, am ajuns si eu acasa, dupa 3 zile foarte solocitante!
                  MULTUMESC DIN SUFLET TUTUROR CELOR DIN LOGAN CLUB SIBIU , fara de care nu am fi reusit sa fasem aceasta intalnire!
                  Speram ca v-a placut si ca v-ati simtit bine!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Originally posted by valeriuciprian View Post
                    Prima poza (galateni,calaraseni,brasoveni,braileni)cat de cat oficiala...inaintea celor 5789 de mii de poze care vor urma....cu amabilitatea lui DeWil.
                    Distractie placuta baieti si vreme buna.

                    Din surse sigure baietii isi presteaza calitatile vocale la Karaoke...abea astept sa vad filmuletele
                    ai uitat sa mentionezi si prin amabilitatea celui care a realizat poza... adica era si un bacauan pe acolo. te taxez cu o bere pt "neatentie". a fost o nationala reusta. mulltumim gazdelor care au fost foarte primitoare. pacat de ploaia care a incurcat slalomul paralel de azi. pozele (vreo 200) le voi urca cand voi ajunge acasa pt ca eu nu am plecat din sibiu. mi-a placut atat de mult incat stau pana maine. bafta tuturor.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nu stiu cine a putut sa faca o asa capodopera de poza...altcineva a postat-o...deci sunt iertat...distractie super in continuare...si sa curga pozili.
                      Last edited by valeriuciprian; 25 July 2010, 20:25.
                      sigpic

                      Comment


                      • Deva a ajuns cu bine acasa dupa 3 zile cu ciorba de burta, multumim sibienilor ca ne-au suportat
                        PS. am trimis factura de curent pentru aseara

                        Comment


                        • Placerea a fost de partea nostra!
                          Factura de curent cred ca va fi mare luna asta!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Din pacate, conexiunea la net nu-mi permite upload-ul pozelor facute, dar, credeti-ma pe cuvant, a fost o nationala betoooon ! Bravo tuturor sibienilor ce s-au ocupat de toate detaliile pentru ca noi toti participantii sa ne simtim extraordinar. Dupa parerea mea, nationala de anul acesta de la Sibiu a fost si mai reusita decat cea de anul trecut, asadar, o astept cu un mare interes pe cea de la anul. La cum evolueaza lucrurile la sibieni ma astept la nationale din ce in ce mai reusite. BRAVO SIBIENI !
                            sigpic
                            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                            Comment


                            • Originally posted by sibianul View Post
                              Placerea a fost de partea nostra!
                              Factura de curent cred ca va fi mare luna asta!
                              la fel si cea de apa
                              poze maine dupa ce le sortez

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google