Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bleizar e de vina , el e asortat la rosu mereu , a pus ochii pe scaunul tau.
    se suie pe el sa faca poze....si sa`si scoata la aer statiili.

    Comment


    • Ba Fofonea e de vina, scaunul e cu rosu si alb, eu nu am alb la masina ci doar fofu, la strumfat Fofuuuuuuu pentru peste e taman bun
      Fofu la strumfat! Fofu la strumfat!
      Fofu la strumfat! Fofu la strumfat!
      Fofu la strumfat! Fofu la strumfat!
      ...................mai glumim si noi!
      ce sa-ti facem Conashule SoNyKeL, daca te uiti dupa fuste si biberoane, pierzi memoria si-ti dispar scaunele...bine ca nu a disparut masina
      lipsa text

      Comment


      • Aoleoo ........ Sony, imi parea rau, pentru pierderea suferita dar stai linistit am dat sfoara in tara si am pus recompensa pentru el am facut postere si le vom lipi in tot Sibiul si cand o sa-l gasim o sa scoatem si un film documentar despre asta

        sigpic

        Comment


        • nu arata ca in pozele tale.

          ar fi tare ca la anu sa-l gasesc pe terasa acolo singurel asa , asteptanduma

          sigpic

          Comment


          • din poza urmatoare, care reprezinta dovada la proces, se vede cum bad_wolf tine de 6 (dorea sa duca lumea in eroare ca, cica, scria un sms), iar bleizer vrea sa deschida portbagajul pt a subtiliza scaunelul. in opinia mea, dovezile sunt incontestabile. flagrantul are dovezi.....

            22.jpg
            sigpic

            Comment


            • asa asa tdan08, l-am bagat in portbagaj, asa ca sa-mi aduc aminte de greutatea lui SoNyKeL in gradele de pe Forum
              lipsa text

              Comment


              • @tdan08- Da, vor sa deschida portbagajul de la masina lui FOF! Deci au fost trei:Bleizer, Bad_Wolf si CataFOF, s-au asociat pentru comiterea faptei!
                @Sonykel- Ai vazut daca nu ti-ai montat GPS la scaunel? Pe-al meu l-am dat in urmarire si dimineata era langa usa camerei!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • si al meu era dimineata langa al tau , doar ca eu eram prea mahmur sa-l bag , am zis ca-l bag , am plecat la micu de jun si dupaia la intoarcere cu burta plina mi-a fost greu sa ma dau jos din pufo-mobil si am uitat sa-l iau telenovela in toata regula , pe langa ca era util la gratare , nocturne etc , era pit-stop ptr masinuta aia mica teleghidata era perfect...

                  sigpic

                  Comment


                  • FFFFrumos rau, pacat ca nu am avut chef sa vin. Sper pe viitor sa nu mai ratez.
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                    Comment


                    • felicitari organizatorilor,poate vreodata vom reusi o intilnire in sud estul ROMINIEI.

                      Comment


                      • Originally posted by SoNyKeL View Post

                        ar fi tare ca la anu sa-l gasesc pe terasa acolo singurel asa , asteptandu-ma
                        Sperante desarte, scaunelul tau deja l-au topit baietii aia rai si au facut vuvuzele din el
                        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                        Comment


                        • Bine ca nu l-au facut vuvuzea mai devreme si pana sa-si dea seama sa se si aseze pe "fostul scaun"
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • intrebarea mea este.... dupa ce au stat mai multi cu partea moale pe acel scaun, cine mai sufla in vuvuzea?????
                            12.jpg
                            sigpic

                            Comment


                            • @darkside glume de intunecat mintal...
                              @tdan , mai ai poze cu scaunelu meu? as vrea sa am una so inramez...

                              sigpic

                              Comment


                              • Deci pana la urma e 4 complici...Sony...baga un ordin de banare si il execut...da nu vine el Cluju?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google