Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da ban4ever toti:
    fofu-suspect de asortare cu scaunu si prins in fapt cand imi fura napolitane
    matheo-complice cu fofu
    darkside-ca face bisnita cu vuvuzele
    bleizer- ca a ravnit la scaunu meu
    andy_x3m- ca a folosit scaunu
    cezar - pentru absenta
    keanurev- ptr ca nu a pupat pe nimeni
    tdan - rasism , prea putine poze cu scaunu meu...

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by SoNyKeL View Post
      @tdan , mai ai poze cu scaunelu meu? as vrea sa am una so inramez...
      Lasa ca iti trimit o poza cu o vuvuzea rosie si scrii sub ea : "scaunul lui Sonykel Nationala LC 2010"
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • din pacate, poza de mai sus este ultima in care am prins si scaunul tau. daca stiam ce il asteapta ii rezervam o intreaga sedinta foto. la urmatoarea intalnire o sa pozez tot ce prind... natura vie, natura moarta, scaune, pahare, farfurii.... o sa fiu paparazzi

        da, au vrut israielienii sa fuga cu scaunul peste granita..... era o conspiratie internationala. totul era planuit de ani buni. pacat ca israelienii nu aveau gps cu harta pt romania.
        Last edited by dan08; 29 July 2010, 21:49. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • ba nu ma puneti pe lista de suspecti ca eu am scaune sport , nu`mi trebuie scaun de pus florile pe el
          bleizar la luat...sa`si puna trabucul cand mai face o poza doua.

          Comment


          • Pun si eu un clip din arhiva personala

            Comment


            • Originally posted by valeriuciprian View Post
              Deci pana la urma e 4 complici...Sony...baga un ordin de banare si il execut...da nu vine el Cluju?
              da ce, tu crezi ca la Cluju nu se fac vuvuzele din scaunele??? Romanul e inventiv!....asteptam la Cluju alte scaunele, omu(Fofu) nu a furat ci a completat!
              masina rosie cu alb, scaunel rosu cu alb, oare poponetzul este tot cu rosu si alb???
              la luat Fofu pentru
              sau eu cred ca SoNyKeL la ascuns la el in portbagaj...asa ca sa mai faca rost de inca unul
              lipsa text

              Comment


              • Ca sa vedeti ce-ati pierdut(printre altele, ca fiecare a fost intr-un alt loc, unde altii n-au fost!): calfele calatoare care lucreaza in zona Cetatii din centrul Sibiului. Tineri, baieti si fete care umbla prin lume-din cate am inteles, in zonele in care au trait sau traiesc germani. Ei lucreaza doi ani si o zi sau trei ani si o zi, purtand imbracaminte traditionala si folosind doar unelte vechi.
                Attached Files
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • da Gusi, Bravo!
                  am si eu ceva din Sibiu mai vechi dar se merita vazut, aici ne intalneam noi odata cu biklele.
                  Attached Files
                  lipsa text

                  Comment


                  • poze sau filmulete de la slalomul paralel nu mai aveti nici unu ? atatia fotografi si regizori si foarte putine poze de acolo...
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • Cine are filmuletul in care eu si Gusi cantam "M-A FACUT MAMA OLTEAN" il rog din suflet sa il posteze!!!!!!

                      MULTUMESC ANTICIPAT!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Originally posted by raduprov View Post
                        poze sau filmulete de la slalomul paralel nu mai aveti nici unu ? atatia fotografi si regizori si foarte putine poze de acolo...
                        ice a filmat la slalom paralel

                        Comment


                        • am sa le trimit la vyp
                          si la razvan maine
                          sigpic

                          Comment


                          • @SIBIANUL- Nu cred ca a filmat nimeni.. Vroiam si yo sa fiu vedeta
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • nu mai stiu ce sa scriu ca , am sa fiu sters de 2 ori dar m-am bucurat la sibiu si sunt niste oameni extraordinari , iar daca vin in Timisoara ii ajut cu mare placere
                              sigpic #

                              Comment


                              • Si eu vreau inregistrarea de la slalom paralel ,multumesc anticipat colega......
                                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google