Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Acuma..., na...om vedea care ce da si unde....
    Deocandata va rog sa va concentrati asupra locatiei unde ati dori(ca si participanti) sa se desfasoare intalnirea din 2010!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #62
      INTALNIRE NATIONALA ...FRANTA

      POATE INVATZAM CEVA SI DE LA FRANCEZI.....POATE SA FIM MAI UNITZI
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • #63
        dissel: in primul rand nu mai striga la noi ... inca mai vedem si auzim bine.
        pe de alta parte, daca ai citit bine articolul nu se poate sa nu fi citit si partea asta:

        "Marele Picnic organizat de catre divizia franceza a Dacia la Mansigne a adunat nu mai putin de 4.000 de persoane si 1.000 de automobile marca Dacia, desi a fost la prima editie"

        adica, acolo s-au bagat niste bani buni si nu de catre participanti. Atunci cand in RO uzinele Dacia vor baga bani in organizarea intalnirilor nationale (papa, berici, sucuri, divertisment, etc) sunt sigur ca vor fi si la noi mult mai multi care vor merge. Apoi gandeste-te ca indiferent cat e criza de mare si la ei, tot isi permit sa bage niste benzol in masina si sa "fuga" cateva sute de km (lejeri pe drumurile lor) ca sa mearga la o intalnire ALL INCLUSIVE. Pe cand noi trebuie sa facem harachiri jegul asta de salar lunar (scuze celor care nu simt cheltuielile astea) ca sa bagam combustibil, sa cumparam ceva de papa si eventual de o o cazare. Ca sa nu mai vorbim de haosul de pe drumurile noastre.

        deci mai avem mult pana sa ajungem acolo.

        PS ca mai avem de lucrat si la capitolul mentalitate, e adevarat, dar in primul rand trebuie lucrat la nivelul de trai
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #64
          scuze de off-topic dar in ritmul asta de trai s-ar putea ca in vara sa nu am benzina si sa vin pe jos la a 5 intalnire nationala,de la Agnita.......adevarul ca ii tot mai greu ,iar cele spuse de Bubu-Vasile ar trebui sa ajunga si la urechile celor care stau in fotolii calde ,acolo sus.
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

          Comment


          • #65
            Adevarat oameni buni! Absolut adevarat!
            Dar....daca cei care stau in fotolii calde ,acolo sus (sa-l citez pe Dan) nu au facut nimic pentru noi pana acum (a fost si o regionala la poarta fabricii) , nu cred ca vor face nici de acum incolo ! (sper din tot sufletul sa ma insel)
            Dar asta, nu e , sau nu ar trebui sa fie o problema foarte mare pentru noi....!
            De ce? Pentru ca noi , dupa cum se vede, facem tot felul de intalniri in toate zonele tarii pentru a putea reuni cluburi apropiate !
            Lasati ca trecem noi si peste asta
            Si haideti sa nu ne abatem de la topicul nostru !
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #66
              ma bucur pentru voi ...dar nu tipam ca nu suntem pe mess doar am scris cu caps lock... revenind la nationala... cei de la Dacia , de la comunicare au in program oraganizarea sau sustinera unui astfel de eveniment in colaborare cu noi LC...poate ca nu la nivelul celui din Franta dar in prima faza dupa cum spuneai si tu am putea lucra macar la mentalitate
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • #67
                DISSSEL sa speram ca se intampla toate cele bune.
                sigpic #

                Comment


                • #68
                  UP !!! Votati locatia... pentru intalnirea nationala nr.5.!!
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #69
                    UP si de la mine pentru votarea locatiei!!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • #70
                      Up haideti oameni buni votati locatia unde vrei sa fie intalnirea nationala de anul viitor.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #71
                        sorine si razvane: sunt 35+16+6 voturi pana acum. Deci cei care cat de cat au o idee despre ce au de gand pentru anul viitor si-au dat cu parerea. Restul oricum nu isi vor face o parere decat anul viitor prin primavara-vara (experienta celorlalte intalniri nationale). De fapt ar mai fi si categorile de "nu imi convine nici una din locatiile respective" si "oricare, ca pana atunci mai vad eu".
                        Deci sunt 2 variante: ori suspendati votul pana in primavara, ori o luati ca pe o decizie (vot) final(a).
                        Daca va uitati si la intalnirea de la sibiu desi s-a inceput discutia despre ea in august, de abia de prin februarie (pagina 4) s-au inceput discutiile mai "serioase". Eu zic ca ar trebui sa "resuscitam" threadul asta prin februarie si sa procedam ca si cu cel de la sibiu, respectiv cu data limita de vot 28 februarie sau 15 martie.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • #72
                          Ar trebui sa luam in considerare si eventualele posibilitati de cazare... Din cate stiu eu, pe la Agnita nu prea ie multe
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • #73
                            ...la cort
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • #74
                              La mine se aplica, dar ma gandesc ca ie si unii mai sensibilori printre voi carora nu le sufera nasucu'... Oricum, am zis, daca ie intalnire, ie ReBe cu cortu' [inca nu m-am hotarat daca vin cu cortu' la Bv sau altfel... ca bate vantu' p-acolo, nu ca as fi eu asa micuta incat sa ma ia cu totu' pe sus]
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • #75
                                II mult prea tarziu pana atunci... sa se stabileasca locatia.. pana atunci ar trebui sa se stie.. perioada si unele posibilitati de cazare...
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google