Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu ti-am zis ca-i cam devreme cu topicul!
    Dar, las' ca nu-ibai!E vreme destula!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #32
      Puteti sa va treceti pe lista doar daca sunteti 100% foarte siguri ca veniti ,pregatirile au inceput ,ptr. o regionala de neuitat,va promit ca asa o sa fie.Deci nu va faceti alt program ptr. data de 27-28 Februarie 2010 ,aveti timp suficient ptr.a va asigura din punct de vdere al timpului ,si in special si din punct de vedere FINANCIAR , ca veti venii .Asa ca va rog mult pregatitiva de pe acuma.


      Sper sa fiti in asentimentul meu ptr. ceea ce doresc sa realizam la Brasov prin aceasta regionala si DORESC SPRIJINUL TUTUROR CLUBURILOR DIN TARA,cu o confirmare scrisa pe id de mess al meu ( sebi8ta) sau aici . Ce vrem sa realizam ?Iata:
      Dorim ca pe data de 27-28 Februarie 2010 ,sa ne adunam la Regionala Logan Club din Brasov , un NUMAR DE 301 MASINI ,ca sa realizam cea mai mare intalnire logan club din tara si nu numai .atat.Daca am sprijinul vostru o vom putea realiza . Acest eveniment va fii sprijinit de Politia din Brasov ca sa nu avem probleme de nici un fel.Deci astept confirmarile voastre.Va multumesc.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #33
        Daca castig Grande Punto ala de pe Automarket, promit ca vin cu el
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • #34
          100% ICE sant pe lista
          sigpic

          Comment


          • #35
            teoretic nu ar fi asa de greu sa ne strangem.. dar chiar 300 nu stiu daca reusim.. 200 hai sa zicem ca am reusi... daca ar veni toti din moldova si restul... cel putin 5 reprezentanti de la fiecare club ar fi ok... zic eu dar tot ramane problema inca aia 100) om vedea sa speram ca ne strangem
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #36
              foarte tare propunerea de a ne strange 301 masini. Sa speram ca pana atunci vor citi toti acest thread si avand in vedere faptul ca Brasovul este in centrul tarii sa poata veni cat mai multi si sa facem o Intalnire Nationala de neuitat. Eu prezent 200% asa sa ma treceti pe lista si va voi onora cu prezenta de vineri seara. Bafta si sa ne auzim cu bine.
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • #37
                Hm, foarte foarte interesant! Imi propun sa fiu prezent.
                Voi confirma DOAR cand voi fi 100% sigur ... asa cum se doreste!

                Comment


                • #38
                  DORESC SPRIJINUL TUTUROR CLUBURILOR DIN TARA,cu o confirmare scrisa pe id de mess al meu ( sebi8ta) sau aici ,dupa cum v-am mai scris si in postul #34,cat mai repede daca se poate ,asa ca va rog ca la urmatoarele voastre intalniri Organizatorii de cluburi din tara sa comunice ce si cum tuturor membrilor, si sa incercati sa-mi confirmati fiecare club prin organizatorii de club, daca se poate din partea voastra a fiecarui club in parte sa realizam acest lucru de a ne aduna 301 Loganuri.Faceti socotelile vedeti optiunilr fiecarui mebru din tara si-mi comunicati aici sau pe mess -sebi8ta - sau cum doriti .VA MULTUMESC PTR.DORINTA SI VOINTA VOASTRA.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #39
                    mult prea devreme pentru o astfel de cerere " scrisa " ....

                    Comment


                    • #40
                      @CATAFOF - daca tot m-ai avut coechipier la Cluj la paintball, poate si la o bulgareala ca deh, evadeaza copilu din noi! Sper din tot sufletul sa ajung cu toate ca is peste 450 de km, dar daca am venit 370 pana la Cluj ma mai fortez umpic pana la Brasov! In plus trebe sa reprezite cineva LC resita si la Brasov!
                      Bafta
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • #41
                        Va asteptam cu drag domnilor si mult chef de distractie,mario-popa stii tu nu???
                        Va salut si ramaneti pe drum!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Mult prea devreme.. pentru asa ceva.. adica na o lista sigura cu membrii care pot sa vina sigur o sa fie abia pe la sfarsitul lui ianuarie si nici atunci nu va fi sigura...
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #43
                            @Kelu: ti-am spus si o mai repet; voi veni de Vineri seara ca sa avem mai mult timp de petrecut decat altii si aici va trebui sa ma ajuti si sa ma sustii bafta si toate cele bune
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment


                            • #44
                              Sa vedem in "cat" ne duc sarbatorile!
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • #45
                                Pregatirile sunt in toi ,deci va fii ceva foarte fain .Haideti sa incercam sa ne adunam 300 de masini ,nu este greu ,dar am nevoie de sprijinul vostru al tuturor membrilor,noi ne pregatim de pe acuma ptr. 300 de masini.Tineti cont de aceasta intalnire din 27-28 Februarie si mobilizativa din toate punctele de vedere ,si sa ne vedem 300 de masini si cu chef de distractie.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google