Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    OK, ma bucur sa aud asta, o sa vin si eu de vineri atunci!
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • #92
      Asteptam in continuare completarea listei,timpul trece repede,asa ca insistati...
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #93
        Eu chiar am insistat dar multi au raspuns ca se trec in ianuarie sa vada cum au liber
        Dar tot nu scapa de insistente
        sigpic

        Comment


        • #94
          O sa intocmim si noi o lista preliminara...din cate stiu fara cazare...deci nu scapati de noi...ce credeati,ca o sa fie liniste?

          Comment


          • #95
            Frate de baricade, sa sti ca era o problema daca nu veneai si tu....!!!!
            Doar noi 2 am militat pentru intalnirea asta , nu?
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #96
              Vio nici nu se punea problema sa nu veniti doar trebuie sa facem show ca avem cu ce si de ce si unde,si e mare pacat sa veniti numai de Duminica ,o sa pierdeti ce este cel mai important din aceasta intalnire si multe alte chestii importante si benefice ptr. toti,Deci va rog mult veniti de Sambata cu cazare ca sa vedeti voi ce si cum o sa fie sambata e cel mai important,iar duminica e continuare dar numai jumate pe cat o sa fie sambata.Va astept cu mare drag de sambata .De ceea am si spus din timp de intalnire ca sa aiba timp toata lumea sa se pregateasca din toate punctele de vedere.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #97
                Eu va rog sa veniti chiar de vineri....
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #98
                  daca nu va suparati, eu vreau cu pat matrimonial, daca se mai poate, parca asta era dintruna ca nu mai stiu...
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • #99
                    We have a date?

                    Calculul de pana acum zice 23 de masini....
                    Pe mine ma atrage tare rau ideea mai ales ca stiu bine zona. E super misto acolo baieti, bagati-va cu incredere. Mai sus sunt Cheile Rasnoavei, loc bestial de misto. N-o sa uit prea curand cele 2 nopti de asta vara cand am fost cu cortul si cu Loganelul

                    In alta ordine de idei, tratez azi cu "mosieritza" sa vedem daca isi da BT-ul (bunul de tipar). Cand se inchide lista oficial?

                    Cristi3775, nimic? Nu te bagi?

                    Bafta si urmaresc post-ul

                    Vorba multa, saracia omului

                    Comment


                    • IulianS lista se inchide in mod oficial in februarie pe data de 20 dar pana in data de 10-15 trebuie sa se stie in proportie de 95 la suta cine participa si cine vine cu cazare in mod sigur,ptr.ca pe data de 15 februarie trebuie sa stiu in mod clar si sigur cu cine ne vedem sigur la intalnire.

                      am rugamintea ca de fiecare data cand postati in lista sa copiati absolut toata lista si cea de cazare si cea de participare ca sa sa nu se piarda careva pe parcurs din lista si ca sa nu citim cu multe posturi in urma aceea lista.Va multumesc ptr. intelegere.

                      In legatura cu plata ptr. cazare va stau la dispozitie la telefon 0743048988 oricand si la orice ora si duminica am sa va postez si contul in care puteti trimite banii de avans sau plata integrala dupa cum doriti.

                      Va rog sa discutati si cu ceilalti membriicare nu sunt hoatarati deocamdata ce sa faca si sa ne mobilizam ca sa reusim sa ne adunam la acesta intalnire un numar record de masini si bineinteles sa ne distram si sa ne cunoastem intre noi cei din tara cati mai multi.va promit ca nu o sa regretati ca veti veni la acesta intalnire.

                      Mai sunt disponibile inca 21 camere !!
                      Last edited by sebi8ta; 9 January 2010, 00:17.
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • Asteptam in continuare si cu interes completarea listei a celor care vor participa in mod sigur si care nu vor sa rateze o super intalnire...
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • Cu aceasta ocazie salut pe toti membrii care intra pe acest thread ,si dupa cum am promis iata va scriu contul in care sa depuneti banii ptr. cei care participa de Sambata sau chiar de Vineri dupa cum sau anuntat cei mai multi.

                          Contul este deschis la BRD agentia Poiana Brasov ,si am marea rugaminte ca la depunerea sumelor sa depuneti cu cate 1 ron in plus ptr. comisionul aferent bancii(tranzactiei) i-mi pare foarte rau dar nu am alt cont de la o alta banca.va multumesc ptr. intelegere. Iata si contul:

                          RO 31 BRDE 080 SV 393 580 308 00 -Plava Iulian PFA

                          Asteptam in continuare inscrierile pe lista,timpul trece...
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • asteptam si restul membrilor pe lista,nu ezitati,nu ratati aceasta intalnire ca o sa va para rau...
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • din LOGAN CLUB Mures
                              ajung si eu raduprov+prietena(poate)
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • Va rog foarte mult, celor care dau up-date la lista, sa dea copy la toata lista, nu numai la ceea ce ii intereseaza!
                                E pacat sa pierdem pe cineva de pe lista!
                                Va multumim mult!!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google