Regionala Dobrogea 7.11.2009 - 8.11.2009 Logan Club Tulcea

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ma cauta si pe mine cineva in legatura cu intalnirea asta, unul dintre organizatori preferabil? Am cateva intrebari. Azi, daca se poate. ms.
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • #62
      De azi intalnirea e pusa sub semnul intrebarii. Asteptam pe cei din tulcea sa ne raspunda (atat pe forum cat si la telefoane).
      Suntem intrebati si nu putem da un raspuns, nu vreau sa picam de neseriosi sau sa iasa ceva aiurea din cauza lipsei de interes!

      Deci, in lipsa unui raspuns clar din partea celor din tulcea noi ne vom retrage pentru ca nu mai e timp pentru a face cele stabilite.
      Numai de bine!
      sigpic

      Comment


      • #63
        eu unu numai vin ma retrag de pe lista imi pare rau
        drive with speed than you die fast

        Comment


        • #64
          dupa mine si dupa cele spuse de andy care are perfecta drepatate , se poate sterge inchide...

          sigpic

          Comment


          • #65
            NU stergeti nimic pana nu scriu cei din Tulcea!
            sigpic

            Comment


            • #66
              mai scriu?

              sigpic

              Comment


              • #67
                e clar.....

                Comment


                • #68
                  E ceata pe Dunare bre, nu mai fiti rai..
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #69
                    ba nu ma lasati singur cu stiuca , hai , nu fiti neseriosi.

                    Comment


                    • #70
                      salut.deci eu sunt baiatu cu cazarea eu am facut o rezervare de 40 de locuri la dunavat la Constantin si Elena am sa vorbesc astazi cu doamna Elena sa anulam rezervarea.si am sa vorbesc cu alt cineva vecin cu acea pensiune care are 20 locuri este o vila
                      cred ca ar trebuii sa facem o lista serioasa si daca sunt si 5 persoane eu sunt multumit, din regionala o sa iasa la un pescuit ce ziceti baieti.

                      p.s CataFOF poti sa.mi aduci si mie pritena din bucuresti la regionala

                      Comment


                      • #71
                        pai nu se mai face nimic , daca domnu simon inca e dat disparut...
                        Andy a anuntat de mult: Ca noi logan Club Constanta ne retragem tot sprijinul ptr organizarea acestei regionale.
                        Last edited by SoNyKeL; 30 October 2009, 13:40.

                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          mie chiar imi pare rau ca va-ti retras.eu sincer ma bazam pe simon.eu asteptam sa primesc niste bani de avans dar se pare k primesc niste vesti rele.nu stiu ce sa spun ar fii pacat sa nu vedeti locul.eu as propune ceva sa veniti cativa in peroada aia la un pescuit

                          Comment


                          • #73
                            Vali, cand am discutat s-a stabilit clar ce si cum facem. Din Tulcea erau cateva persoane ce se aratau interesate, dar brusc ai ramas doar tu.
                            Pentru tine tot respectul ca ai umblat si te-ai agitat, dar pentru restul... ce sa zic?
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              asta este poate o sa vrea intr.o zi logan club constanta sa mearga la pescuit pe la Dunavat sa ma anuntati daca e cazul daca s.ar fii implicat mai multi ar fi iesit mai bine

                              Comment


                              • #75
                                off - eu am fost la dunavat de 6 ori anu asta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google