Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

    Intrucat prima fuse si se duse si pentru ca a iesit super beton, deschid topicul pentru partea a 2-a a ei...
    Hai sa va vad... data, locatie, idei, pareri, etc... De data asta ar fi bine sa facem eventual si ceva rezervari ptr. cei care doresc sa stea peste noapte ca acolo e BAZA.... Si poate de data asta vom sta in sala de lectura mai multi sa ne "cultivam"

    PS: Rog un moderator sa-l faca sticky sau sa deshida o sectiune separata de intalniri nationale (daca e cazul)
    108
    Paltinis(Sibiu)
    48.15%
    52
    Cheia
    14.81%
    16
    Durau
    18.52%
    20
    Alta locatie
    18.52%
    20

    The poll is expired.


  • #2
    De acord... Mai ales ca Intalinrea nationala nr. 1 a fost beton. Ar fi frumos in Maramures la Mogosa. E foarte frumos acolo numai ca e mult prea departe. O alta locatie ar putea fi Nordul Moldovei...

    Comment


    • #3
      eu as propune la Balea Lac cu felicitarile masa si dansul la o pensiune la Sambata
      pe undeva pe aici

      ma mai in vara sa se deschida Transfagarasanul si sa fie cald afara
      Last edited by GFN; 7 December 2007, 17:59.
      Captain of the black pearl

      Comment


      • #4
        Cred ca o INTALNIRE NATIONALA de sambata dimineata pana duminica seara ar merge la inceput de sezon pe litoral.Se distreaza si cucoanele,noi seara o berica apoi o racorire in mare.Oricum promit ca la urmatoarea INTALNIRE NATIONALA eu asigur licorile pentru voie buna.
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #5
          Baieti este frumos ca va ganditi la o a2a intalnire dar deocamdata stati sa ne revenim si noi cu banii sau va gandeati pentru la vara sa fie ?
          EU propun la sighisoara si mai exact in iulie la sfarsit cand este si festivalul medieval de cazare trebuie cautat in zona
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #6
            AR fi frumos si la mare dar eu cred ca e prea departe pentru cei care stau in TM ...tot undeva prin centrul tarii zic eu...si se fie vara si frumos

            Comment


            • #7
              Da este tentanta si propunerea lui Fabian,sa se faca lista din timp sa stiu cate sute de litri de vin sa aduc.
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #8
                Dane esti super dator cu vinul ala ,dar vreau sa stii daca ai vin alb ca sa stiu daca ajung ca altfel ... imi iau suc
                "cromul este placerea mea"
                "cui nu-i place , valea"

                Comment


                • #9
                  Am vin la cotele EUROPENE
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • #10
                    eu m-am nimerit acum cativa ani la Sighisoara chiar la festivalul medieval si erau numai rockeri deaia alcoolisti de ne luase frica si pe mine si pe fosta dar daca mergem in gasca e bine)
                    Captain of the black pearl

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by dan.gutu
                      Am vin la cotele EUROPENE
                      Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mama ,da si cand spuneati ca este intalnirea ,acum de craciun ? )



                      Fabian nu-ti face probleme ca nu se iau de tine ,am fost eu anul trecut si nu mai era chiar asa
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • #12
                        pai facem intalnirea la Gugesti /Vrancea) ) )
                        Captain of the black pearl

                        Comment


                        • #13
                          Eu am ratat la mustata intalnirea (intalnirea sambata, masina a venit luni) dar pe a doua nu o scap. Nici daca e la Sighisoara (am rude pe acolo) nici daca e la mare.

                          Daca ar fi sa fie la mare, nu ar fi mai bine la inceputul lui septembrie? Locuri de cazare berechet, apa calda (nu ca in iunie)
                          Logan KissFM 1.5 dC
                          B-79-MEF

                          Comment


                          • #14
                            E deocamdata discutam ,oricum trebuie gandit inainte pentru ca multi or sa fie in concediu si trebuie calculat cat de cat
                            "cromul este placerea mea"
                            "cui nu-i place , valea"

                            Comment


                            • #15
                              Da si va fac si I.T.P. ul la golani, gratis
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google