Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stire de ultima ora! Vin si eu.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • alexzbf nu are cazare in pensiunea ci o sa stea la niste rude asa ca il poti scoate de pe lista...in locul lui o sa stea la pensiune costin87sie

      Comment


      • Rezolvat si adaugat pe vitriol care si-a anuntat si el prezenta...

        Comment


        • @felixc - banatu-i fruncea, ardealu-i gatul.... fara ala nu se poate ))))

          Sper sa pot veni si eu. Am ziua unui var atunci si daca il pot duce de nas cumva, o sa fiu prezent. Nu am fost foarte activ pe forum in ultima vreme pt ca sunt foarte ocupat dar unii dintre voi stiti ca am fost al 3-lea care s-a inscris pt intalnirea de la BV. Asa ca nu as vrea sa pierd ocazia asta.

          Comment


          • ANUNT
            Datorita faptului ca trebuie organizat cum trebuie, ptr. ca peste tot sunt solicitati bani de avans si ptr. a fi siguri pe care useri ne bazam la cazare, se iau urmatoarele hotarari.

            La data de 15 februarie (vineri) se finalizeaza lista ptr. cazare. Asta presupune ca pana la aceasta data sa vad banii (minim 50% din total) in cont sau in buzunar de la cei inscrisi.
            Pe data de 16 februarie, voi trece userii care nu au platit nici un leu pe lista cu cei prezenti si vor fi stersi din lista ptr. cazare.
            Pentru acestia NU se mai ofera cazare, se vor descurca cum, pe unde si ce apuca.


            De asemenea, pana la Paltinis mai sunt 4 intalniri saptamanale, la care cel putin ptr. cei din bucuresti sa punem la cale si restul in afara cazarii...si anume mancare/bautura/etc.., cum facem, ce facem...etc

            Comment


            • Salut pe toata lumea!
              Cuscre, cam greu cu..., dar sa ne intoarcem la "ginerica": baiat dragut, vesel si nu pare ca vrea sa se insoare. Asta inseamna ca sigur le facem cunostinta.

              Comment


              • Originally posted by giurisici fabian View Post
                Eu unul vreau ca vineri la ora 7 cel tarziu sa fiu la iesirea pe autostrada. Eventual care mai vrea si poate sa plece dimineata, sa vorbim si plecam mai multi.Ne intalnim la benzinaria petrom inainte de iesirea pe autostrada si plecam in coloana

                Va recomand la 50m parcarea de la Metro, lucrez chiar langa petromul cu pricina si este full tot timpul, mai ales vinerea.. pana la urma la cat se pleaca? este detul de important si asta sa stiu daca imi iau toata ziua
                http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                Comment


                • @danteseci pana in data de 15 februarie ma pot hotari daca vin sau nu? adica sa-ti si trimit banii de cazare ca sa fie ok, da?
                  No, apoi blana
                  Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                  ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                  Comment


                  • Pai in principiu cam asa..
                    In primul rand te anunti ca vii daca esti sigur ca vii..apoi banu(avans) sa ii am in cont/mana pana pe 15 inclusiv. Dupa data asta te descurci...
                    De asemenea poti veni pe cont propriu...intalnirea e la cabana ursilor...

                    Comment


                    • ... fault si rosu gata ...
                      vorbeam de ora de plecare ... n-am citit nimic legat de asta
                      http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                      Comment


                      • Ore de plecare, locatie ..etc... discutam mai incolo...e prea devreme... Sa vedem care se cazeaza si da banu' apoi pe lista concreta vorbim intre noi cum e mai bine si o rezolvam...

                        Comment


                        • In urma unor dispute am sters din posturile in care protagonisti au fost iuli81 si felixb care au primit amandoi cate un warn.
                          Daca mai vad vreun offtopic se rade imediat urmat de warn. Aici se discuta de distractie nu de certuri. Sa va vad eu pe amandoi la Paltinis la un vin si mai discutam acolo ..asa mai la "rece"

                          Comment


                          • mincarea? acolo este si restaurant ceva? n-am vazut undeva scris despre asta. biblioteaca am ramarcat-o, au pomenit-o citiva
                            problema e ca biblioteca ma lasa rece, nu sint un cititor
                            mincarea... pruncu meu e si mofturos la mincare, mai rau ca mine
                            mai nou nevastamea e la dieta... alta pacoste....
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • sper sa pot ajunge si eu

                              Comment


                              • Ce mancare domnu? Ce vrei sa faci cu ea?
                                Lasand gluma la o parte, noi, cei din Buc., venim cu haleala de-acasa si acolo ori o pregatim noi, ori o dam unui bucatar sa ne-o gateasca. Simplu! Nu?
                                Cine vine fara haleala, se descurca pe cont propriu.
                                Last edited by dantes; 8 February 2008, 13:09.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google