Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Sa inteleg ca va convine data de 8 Martie?

    Comment


    • #47
      Mai vitejilor nu mai va aratati voi coltii , tineti-va parerile pentru voi ,o sa vedem la fata locul cat de duri sunteti ,vorbesc pentru cei care se lauda ca sunt mari cititori
      In cea ce priveste data inca nu ma pronunt ,nu stiu daca pot merge
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #48
        Daca ar fi sa respectam pe toata lumea, ar trebui ca viitoarea locatie sa fie tot pe undeva prin centrul tari. Sa fie accesibil pentru toata lumea.
        In schimb daca majoritatea vrea pe 8 Martie, eu oricum nu voi fi acasa, revin in tara debia in August. Deci o sar si pe a2a, asta e. Si mor de ciuda, .
        Cu stima, FLO.
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #49
          Floryn, mai facem una si-n august, si-atunci o s-o facem la Constanta. ;)

          Comment


          • #50
            ganditi-va bine daca o puneti de 8 martie ca vin si nevestele tre sa le placa si lor, asadar mare atentie la locatie, in plus de data asta sper sa scap de treburile casei si sa fiu alaturi de voi, normal cu colonelul dupa mine )
            http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

            Comment


            • #51
              Originally posted by Sp!ke
              De acord... Mai ales ca Intalinrea nationala nr. 1 a fost beton. Ar fi frumos in Maramures la Mogosa. E foarte frumos acolo numai ca e mult prea departe. O alta locatie ar putea fi Nordul Moldovei...
              Foarte de acord cu tine, mai ales ca sunt din Maramures de loc, nu conteaza ca stau in Bucuresti, dar e foarte frumos acolo. In schimb e prea departe pentru lumea din partea asta.

              Oricum aruncati si voi o privire pe site la galeria foto:

              Comment


              • #52
                off topic :

                Ba baieti ce spuneati ca a disparut venox cu elodia ,au fugit impreuna ,uite ma ca traieste si inca cum...
                "cromul este placerea mea"
                "cui nu-i place , valea"

                Comment


                • #53
                  Originally posted by BRUTUSANF
                  off topic :

                  Ba baieti ce spuneati ca a disparut venox cu elodia ,au fugit impreuna ,uite ma ca traieste si inca cum...
                  tot off topic: super tare astaaaa! mda, prin natura serviciului meu, mai nou calatoresc foarte mult, de aia mai dispar! dar foarte tare faza cu elodia!!! macar de o intalneam!!

                  Comment


                  • #54
                    Parca in martie e cam devreme,in august ar fi excelent...soare,plaja,mare,bere Oricum eu am sa-ncerc sa vin si la o intalnire a constantenilor cand voi fi in concediu
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by mdi_pro
                      ganditi-va bine daca o puneti de 8 martie ca vin si nevestele tre sa le placa si lor, asadar mare atentie la locatie, in plus de data asta sper sa scap de treburile casei si sa fiu alaturi de voi, normal cu colonelul dupa mine )
                      Pai tocmai asta e ideea! Sa le oferim fetelor ceva frumos de 8 Martie si in acelasi timp profitam si noi.

                      Comment


                      • #56
                        Ca locatie propun sa mergem in toate zonele tarii pe rand, nu doar centrul tarii.
                        Locuri frumoase sunt peste tot in tara.
                        http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                        Comment


                        • #57
                          Hehe Scuze ca intervin ... eu nu am fost pana acuma asa activ .. dar vreau sa va dati cu parerea si la ideia mea ... am vazut discutile voastre cu privire la locatie .... si toti recomandati zone frumoase si interesante... de aici si din ideia mea mai veche am eu acuma aceasta propunere . Sa facem o intalnire tur`national adica sa pleci de exemplu din constanta si sa urci in sus braila galati .. toate marile orase manastiri pe urma mai departe sau din timisoara de exemplu cobori pe dunare pana in constanta ai portile de fier drobeta turnu severin corabia alexandria ... sunt atatea locuri frumoase dar chestia asta ma gandesc ca ia timp eu am facut turul tarii de cateva ori si am fost impresionat ... Dati cu pareri si idei nu ma supara nici comentarile
                          Degeaba gandesti daca esti prost!

                          Comment


                          • #58
                            need4speed ... ideea ta e misto dar iti dai seama ca sunt foarte slabe sansele de reusita...iti trebuie cel putin o saptamana ca sa intelegi ceva din aceasta actiune...poate cand om iesi la pensie ca atunci avem timp si bani....(vezi pensia privata).
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              da da ) ideia eu ca eu fac turele astea deocamdata singur si nu ai nevoie chiar de o saptamana .... ) cine stie poate o data prinde ideia
                              Degeaba gandesti daca esti prost!

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Sp!ke
                                Floryn, mai facem una si-n august, si-atunci o s-o facem la Constanta. ;)
                                Ar fi super , mai ales ca foarte multi dintre voi , au inca concediu in perioada aia si veniti pe litoral. Putem merge la Vadu , asta pentru cei ce sunt adepti cazari la cort, apa este mult , mult mai curata si loc garla de gratar+fotbal , alte activitati. Dar este dacat o propunere. Oricum daca se voteaza intalnirea pe litoral, ne vom vedea pe aici,
                                Cu stima, FLO.
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google