Intalnire LoganCLub In Zona De Vest III La Felix 14 15 16 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • totusi sa speram la un timp calduros si mult soare ,acuma om vedea cum o fii ,distractia si bucuria de a fi impreuna e primordiala.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Imi trebuie ore de sosire de la :
      Brasov - VIneri
      Sibiu - Sambata
      Deva - VIneri
      Deva- sambata
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • Mah...noi plecam in jur de ora 09.00 din Sibiu!
        Undeva pe la 12.30-13.00 vom fi acolo!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • ok..te anuntam miercuri la ce ora ajungem ,ca deocamdata nu stim exact pe nde merem incolo.
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • De la Deva, de sambata, in jurul orei 10:30 voi ajunge acolo.Cine merge de sambata si trece prin Deva-Brad-Varfurile-Felix,ne putem intalni pe traseu si mergem impreuna.
            Last edited by kklaus; 10 May 2010, 09:44.
            Nobody is perfect. I am nobody.

            Comment


            • O sa pun zilele astea si un program, in functie de orele de sosire de la fiecare.

              Deci, cateva chestiuni ca sa nu fie neintelegeri. La cazarea se percepe o taxa de 15 lei/persoana pentru gratarul de sambata seara care include :carbuni, sucuri, mancare, ceva de rontait, si cateva beri. Copii nu platesc... adica na daca ii copil de 17 ani ) Atunci normal ca o sa fie o cotizatie.

              PS. pt @sebi banii pentru gratar/paintball se incaseaza la primirea camerei!

              Cine face gratarul? De gratar se vor ocupa 5 persoane, care vor face cu schimbul sau stiu eu. Se va face tragere la sorti sau asteptam voluntari.

              Paintbalul va fi in jurul ore 17, dupa ce vine lumea de la bazin sau stiu eu si costa 15 lei 100 de bile. vor fi de ajuns 100 de bile nu vrem sa ne intindem prea mult la bile.

              Gratarul va incepe de pe la ora 18-19 in functie de cum terminam cu paitbalul. Cine nu joaca obligatoriu se ocupa de gratar macar sa il pregateasca.
              Se va face ceva pentru copii(gratare) mai repede.

              Toate acestea vor fi sambata. Astept sugestii/reglamatii/sfaturi, etc
              Last edited by KeanuRev; 10 May 2010, 11:05. Reason: Automerged Doublepost
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • abia astept sa va manjesc cu vopsea , mai ales pe Sibianul

                Comment


                • =) daca pustile sunt ca alea de la Cluj..(care trageau airea), si la viteza mea cam greu Cata!
                  Fratioare...ce-o sa ne mai petrecem........
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • rasturnare de situatie
                    renunt la acesta regionala , banii se duc in alta parte.
                    petrecere frumoase celor care ajung.

                    Comment


                    • Originally posted by KeanuRev View Post
                      Imi trebuie ore de sosire de la :
                      Brasov - VIneri
                      Sibiu - Sambata
                      Deva - VIneri
                      Deva- sambata
                      eu plec din Deva in jur de 9 am, daca e drumul bun sigur ajung in 4 ore , oricum te sun.

                      Comment


                      • martongrigore, veniti pe Sebes?
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • nu stiu inca, joi poate va imping o vizita daca nu vine norul de cenusa.

                          Comment


                          • Daca e cineva interesat de resoftari, leduri, activari functii etc. il rog sa ma anunte din timp pentru a veni pregatit.

                            Mai multe detalii: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=363
                            Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

                            Comment


                            • 1 Camera disponibila.... din pacate... cine vrea...

                              Camera s-a dat
                              Last edited by KeanuRev; 11 May 2010, 11:34. Reason: Automerged Doublepost
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • am sa vin si eu cu sotia si juniorul ; cazare la vila corina ; sper ca nu este o problema daca achit taxa de 15 ron pt. gratar fara sa fiu cazat la vila crinul ...
                                sigpichttp://www.facebook.com/statiicbsh.medias; 0744258917 ;radu_capatina@yahoo.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google