Regionala LoganClub In Arges(editia A 2-a) 26-27 iunie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa asa dragi colegi din Mioveni, noi Bucurestenii venim in haita de pe 26 dar mai sunt si care vin pe 25 si 27.
    nu uitati! fac poze si filmuletz wmv
    lipsa text

    Comment


    • Salutare!

      Cu regret trebuie sa revoc participarea la vizita uzinei precum si la cazarea la Mioveni. Probleme de servici ma retin in Bucuresti tot sfarsitul de saptamana.

      Imi cer scuze pentru incident si sper ca va profita altcineva de locul ramas liber la vizita uzinei.

      Salutari la toti loganistii!
      Martinel rules!

      Comment


      • sa modificati si in programul initial noile ore de asteptare sa nu se creeze confuzii.....si ora de sambata si cea de vineri.....
        bafta multa si AMR 5 zile
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • Baieti, cu scuzele de rigoare, va rog sa-i scoateti din listele pentru vizitare uzina, campare la cort si lista LC Galati, pe gheorgngv si je5. Din varii motive ei nu mai pot sa vina.

          Comment


          • gl_mmm...rezolvat
            Last edited by sibianul; 21 June 2010, 22:09.
            sigpic

            Comment


            • s-ar putea sa vin si eu la intalnire, dar nu cu Loganul ci cu Magellanul (bicicleta)... deci daca vedeti pe cineva cu parul lung, o bicicleta rosie si un aparat foto in mana eu o sa fiu ala ... nu ma inscriu pe liste ca nu sunt 100% sigur ca o sa vin ...

              Comment


              • O sa trec si eu in fiecare zi, dar din pacate nu pot sta tot timpul, sesiunea inca nu s-a terminat...
                zoom-zoom

                Comment


                • neatza colegi Loganinisti! amr.4 zileeeeeeeeeeeeee
                  de-abia astept sa ne revedem!
                  lipsa text

                  Comment


                  • Sa-avem pardon! La unii AMR-ul este 3!
                    uraaaaaaaaaaa

                    Comment


                    • Voi ati vazut ca toata saptamana o sa ploua? Ce facem noi cu corturile?
                      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                      Comment


                      • le priponim bine ...ce sa facem

                        Comment


                        • Eu am pavilion si pun cortul sub pavilion...si pun folie pe jos...asta e...poate nu o fi dracu asa de negru.
                          sigpic

                          Comment


                          • Stati linistiti ca de joi nu mai ploua pe aici. Plus ca de plouat a plouat mereu seara si foarte putin.

                            Comment


                            • LA mioveni a plouat mereu seara,si a plouat destul de tare.
                              Au zis la meteo ca pana vineri mai ploua asa..apoi se indreapta.Speram
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • Sa speram ca avem si noi parte de vreme buna
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google