Regionala LoganClub In Arges(editia A 2-a) 26-27 iunie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parerea mea ca a iesit destul de bine...s-a vazut munca depusa de colegii care chiar s-au implicat activ.Si colaboratorii/firme au facut treaba buna
    Insa asteptam pareri din afara judetului,cele care conteaza,si mai ales cum s-au simtit.
    Multumiri colegilor pentru munca depusa,inca odata...s-a vazut in tot.
    Multumim si participantilor si colaboratorilor.

    Comment


    • Intalnirea a iesit bine dupa parerea mea, din pacate pe mine m`au mai enervat unii tarani din public care mai comentau fara sens. Pozele care le`am facut azi or sa apara diseara deoarece acum nu imi gasesc aparatul de fotografiat :|

      Comment


      • am uitat: multumesc fotografilor, in special lui costin pt munca si efortul depus.

        Comment


        • da foarte frumos....asteptam filmele si pozele ....
          I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

          Comment


          • gata si regionala arges....sper ca v-a placut...baietii s-au staduit ff mult sa iasa bine...eu zic ca au reusit...va multumim pentru participare si va asteptam si la anu in numar si mai mare...
            Last edited by alexutzu; 27 June 2010, 19:45.
            low....&.....slow

            Comment


            • Originally posted by NPoWer View Post
              Intalnirea a iesit bine dupa parerea mea, din pacate pe mine m`au mai enervat unii tarani din public care mai comentau fara sens. Pozele care le`am facut azi or sa apara diseara deoarece acum nu imi gasesc aparatul de fotografiat :|
              Lasa-i incolo de tarani... cu siguranta sunt maxim pietoni, maxim am spus! :P
              Asteptam si celelalte poze, si aici la Cluj, chiar daca nu am putut participa la toata intalnirea.
              Ne revansam data viitoare! ;)
              Last edited by Cobra7; 27 June 2010, 20:06.
              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

              Comment


              • Am ajus si eu acum o ora .....felicitari baietiilor pentru organizare ....si sper sa ne revedem cat mai curand ...numai bine
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • foarte frumos.felicitari organizatorilor si participantilor.pozele o sa le postez maine ca nu am timp astazi.
                  sigpic

                  Comment


                  • hai azi cu ele nu maine.....si domnu fotograf de la pitesti hai baga si tu ca vad ca esti online aici )
                    I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                    Comment


                    • Multumim de gazduire si felicitari organizatorilor pentru efortul depus, brasovu a ajuns acasa cu bine.
                      sigpic

                      Comment


                      • felicitari si din partea mea, este foarte bine ca exista un inceput asta conteaza. imi pare rau ca am fost mai mult in trecere.
                        astept si alte orase

                        Comment


                        • Si de la mine cateva poze
                          [ATTACH]192712[/ATTACH][ATTACH]192713[/ATTACH][ATTACH]192714[/ATTACH][ATTACH]192715[/ATTACH][ATTACH]192716[/ATTACH][ATTACH]192717[/ATTACH]
                          [ATTACH]192718[/ATTACH][ATTACH]192719[/ATTACH][ATTACH]192725[/ATTACH][ATTACH]192726[/ATTACH]
                          Last edited by FANE_CLK; 27 June 2010, 21:29.
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • Nu am cuvinte...


                            FELICITARI!!! Bravo Primariei si autoritatilor ca se implica. Nu au decat de castigat.

                            Totusi, le-as recomanda sa mai lucreze la drumuri, pentru ca de cand iesi de pe autostrada si pana la Bemo, se merge cu maxim treapta a3a (vorbesc de noi, astia trantitii...)


                            Ne-am simtit excelent, ne-am intrecut, ne-am premiat. Nu in ultimul rand, mi-am facut noi cunostinte si am intarit vechi prietenii.

                            Bravo Mioveni!
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • imi pare extrem de rau ca nu am ajuns si noi... data viitoare, sper sa ajungem.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Vezi ca Brasovul a avut prezenta serioasa ...
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google