Regionala LoganClub In Arges(editia A 2-a) 26-27 iunie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo baieti pentru munca si efortul depus , a fost o intalnire frumoasa si reusita.
    Multa distractie si voie buna. Inca o data bravo voua si mult succes in continuare.De la Brasov numai bine.

    Comment


    • este singura regionala la care am vazut c-am tot ce puteam vedea...indemanare, liniiute, concursuri ......am avut absolut de toate pentru toti.....ce pot sa mai zic numai am cuvinte...foarte tare bafta baietii
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • o intalnire foarte reusita parerea mea,felicitari organizatorilor,si m-am simtit bine alaturi de colegii din tara si ma bucur ca am participat la primul concurs de cand am masina,ce sa mai fooarte frumos....numai bine si sa ne revedem cu bine.
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • Deci a fost super frumos. Mi-a placut absolut tot.

          Multumim baietilor din Mioveni care sunt super de treaba si autoritatilor.

          cu multumini speciale din partea mea si a lu` `dada pentru Blondu si DMD pentru ospitalitate si transport.

          Sper sa ne revedem cat mai curand.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Mai se pare ca v-ati distrat nu gluma. Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung la aceasta intalnire.
            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

            Comment


            • Toata lumea a ajuns acasa cu bine?
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • da....o intalnire reusita....dar totusi...de ce nu ati zis la toti ca se tin liniute?3-4 stiau,restu nu
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • Aia 3-4 stiau de sambata..sau vineri depinde cum a venit fiecare.
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • Nu am vrut sa promovam din timp Liniutele pentru ca ne era frica ca o sa fim sufocati de cei din afara care si asa au fortat sa intre si au creeat mici evenimente neplacute....
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • in fine...mie nu mi s-a parut ok.
                      felicitari organizatorilor
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • toti care a-ti facut poze s-au filmari va rog sa le postati aici....multumesc
                        I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

                        Comment


                        • ai ma rabdare ca mai dureaza putin si vin 4gb de poze si filme

                          Comment


                          • felicitari pentru aceasta regionala

                            http://dl.transfer.ro/poze_regionala...-8a80a2130.rar acestea sunt pozele de la mine
                            Attached Files
                            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                            Comment


                            • POZE POZE POZE.....
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Multumesc celor din Mioveni pentru organizare, pentru tot. Super atmosfera, nota 10.
                                Abia astept la intalnirea de la anu' si sa stiti de acum ca lista de participare se deschide cu mine
                                No Stress !
                                http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google