Regionala LoganClub In Arges(editia A 2-a) 26-27 iunie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumim blondului si blondinei!
    lipsa text

    Comment


    • peste tot e loc de mai bine .ar fi bine toate drumurile tarii sa fie asfaltate,nu numai al orasului nostru
      sigpic

      Comment


      • Ca tot am terminat HDD-ul cu poze .. stiti careva prin ce folder e filmuletul cu driftul meu de final ??
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by `dada View Post
          felicitari tuturor celor care au facut ca aceasta intanlire sa iasa de nota 20+.
          ne`am simtit tare bine si cu siguranta, la anu` vom reveni cu si mai mare placere, mai ales ca ne`am facut noi cunostinte.
          multumesc in mod special Blondului, DMD`ului, KTL`ului si Cozmanului pentru grija care au avut`o de noi. in cel mai scurt timp o sa revin cu poze.
          nu ai dc sa ne multumesti eu cred ca asta ne era datoria de dazde (sa facem ca voi sa va simtiti cat mai bine )
          sigpic
          Ma chinui la ceva mai performant

          Comment


          • Felicitari MAXIME tuturor care au fost implicati in acest eveniment,ma bucur ca am devenit "si mai" prieteni

            Multumim tuturor celor care au pozat si filmat acest eveniment vor ramane amintiri frumoase legate de aceasta "ieseala"

            ce trei draci de la mioveni...ii asteptam in vizita la noi
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • gata si cu liniutele.imi cer scuze de calitatea zoom-ului,dar..asta este:http://dl.transfer.ro/Liniute-transf...-6bf1e619a.rar .Matheo,ma bucur ca ti-a placut la noi la Mioveni.si mie mi-a placut foarte tare ce faceai la Carrefour
              Last edited by marius-MSY; 28 June 2010, 21:21.
              sigpic

              Comment


              • a ca am uitat sa spun cn sunt cred ca nu ai de unde sa sti dada sunt dmd
                sigpic
                Ma chinui la ceva mai performant

                Comment


                • Aceasta a fost prima regionala la care am participat si pot sa zic ca am fost foarte multumit in toate cele 3 zile in care am stat, toata lumea a fost foarte de treaba,m-am simtit foarte bine cu loganistii cu care am stat la o bere sambata seara la terasa, organizatorilor le multumesc pe aceasta cale pentru ca au facut totul posibil, sa vazut cat de mult sa muncit pentru aceasta "ieseala" si nu sa muncit degeaba, rezultatele s-au vazut din plin. Mi-a parut rau ca nu am participat sambata la indemanare, nu am stiut ca o sa fie atat de usor , in schimb la liniute mi-a facut placere sa ma dau cu Cata_FoF chiar daca am pierdut, am castigat experienta. Anul viitor planuiesc sa vin cu masina mai bine pregatita.Cu siguranta LoganClub Tulcea va onora cu prezenta mai multor membrii la regionala urmatoare. Sa ne auzim cu bine.
                  Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                  Comment


                  • Impresii de la DACIA
                    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                    prost.

                    Comment


                    • Si ProSport
                      Peste o suta de vehicule Dacia si trei sute de fani Logan din marile orase ale tarii au petrecut un week-end la Mioveni, in apropierea uzinei unde se produce modelul care i-a reunit. Sambata 26 iunie acestia au participat la un concurs de indemanare intr-un spatiu amenajat pe platforma industriala, iar duminica 27 iunie au organizat un concurs de viteza intre portile 2 si 3 ale uzinei, cu sustinerea Primariei Mioveni si a reprezentantilor uzinei.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nimeni nu multumeste oamenilor din umbra ,care nu se vad in nici o poza si nu apara pe nici un forum sau la vre-o stire tv ,care au pus sufletul ,timpul si banii din din buzunarul propriu au dar sute de telefoane sa nu avem probleme si sa se tina competitiile..cei care prin noi s-au vazut dinnou tineri ,care povesteu cu emotii cum se "dadeau" la liniutze cu batranele dacii .... ..... MULTUMIM...
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Foarte frumos a iesit....se stieee)
                          AG 64 P U F

                          Comment


                          • Poate ptr. a nu stiu cata oara primiti multumiri din partea membrilor participanti...LE MERITATI DIN PLIN..deci Va Multumim si noi Brasovul ptr. efortul depus ca Noi sa ne simtim bine.Aceptati si Felicitarile noastre,ptr. o Regionala Reusita...Felicitari .Multumim tuturor care au fost implicati in organizarea acestei regionale care pacat ca a fost asa de scurta.Multumesc si pe aceasta cale tuturor care miau urat numai de bine in urma accidentului care lam avut.Sper ca data viitoare sa reusesc sa stau de vorba cu cat mai multi membrii din tara,ca acuma nu am reusit foarte tare acest lucru si-mi cer scuze daca nu a reusit sa vorbesc cu careva care ar fi dorit acest lucru.
                            Brasovul sa simtit excelent,va multumeste ptr. tot si data viitoare o sa fim la fel de numerosi la intalnire,chiar mai multi daca ne primiti.Multumire noastre tuturor din comunitatea Logan Club.
                            Sa ne vedem sanatosi cu totii la Sibiu...
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Felicitari! V-am urat succes cu anticipatie(si cu parere de rau ca n-am putut veni) si asa a fost:un succes!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • RWM-ule ti-a crescut mah ghindaru lai mai udat si tu )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google